Julia Wieniawa (21 l.) jest jedną z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia. Julka jest również inspiracją dla wielu młodych dziewczyn, które podpatrują jej styl. Wieniawa lubi eksperymentować z modą, czy z makijażem – jednak robiąc nowe paznokcie postawiła na klasykę. Jak wygląda jej nowy manicure? Zobaczcie sami.

Julia Wieniawa wkrótce wystartuje z nową marką! Wypaplała Patricia Kazadi

Julia Wieniawa pokazała świeży manicure

Julia Wieniawa jest młoda, zdolna i ma przed sobą świetlaną karierę w show-biznesie. Wieniawa „kuje żelazo póki gorące” i postanowiła stworzyć coś własnego. Aktorka jakiś czas temu ruszyła z biznesem makijażowym i może pochwalić się własną firmą z kosmetykami, jednak na tym nie koniec. Julka najprawdopodobniej będzie chciała podbić branżę modową!

Julia Wieniawa pochwaliła się modnym manicure – to hit tej wiosny

Aktorka tego dnia postawiła na jasno beżową stylizację, którą dopełniła modną torebką od Prady. Wieniawa dzień zaczęła od wizyty w salonie kosmetycznym, gdzie postanowiła zrobić świeży manicure. Aktorka ma bardzo napięty grafik, dlatego od rana lubi się rozpieszczać, by później wrócić do pracy na planie.

Julka jest perfekcjonistką, więc wybrała kolor, który współgrał z jej stylizacją. Wieniawa zdecydowała się na krótko przycięte paznokcie i wybrała mleczno biały kolor.

Julia Wieniawa pokazała klasyczny manicure.

Julia Wieniawa pokazała klasyczny manicure. Fot.Instagram/juliawieniawa.

Julia jest młoda i naturalnie piękna. Regularnie pokazuje się bez makijażu i promuje naturalny wygląd. W kwestii paznokci również zrezygnowała z szaleństw, na rzecz stonowanego koloru, który jest zawsze w modzie. Całość wyglądała schludnie i elegancko.

W ostatnich latach panuje moda na długie, kolorowe paznokcie z wymyślnymi wzorkami. Julka na przekór tego postawiła na jednolity kolor i zrezygnowała z przedłużenia paznokci.

Podobają się Wam jej paznokcie?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Julia Wieniawa w górach z Nikodemem Rozbickim. Pokazała go na swoim Instagramie

Przeróbka reklamy APARTU hitem Internetu! Wieniawa, Socha, Lewandowska zostały sparodiowane

Julia Wieniawa zmieniła FRYZURĘ – kolor i cięcie

Julia Wieniawa w tiulowej kreacji na imprezie branżowej.

Julia Wieniawa, fot. Podlewski/AKPA.

Elegancka Julia Wieniawa w garniturze i obszernym płaszczu.

Julia Wieniawa, fot. Krzemiński Jordan/AKPA.

Julia Wieniawa w kręconych włosach.

Julia Wieniawa, fot. Piętka Mieszko/AKPA.