Julia Wieniawa zasłynęła ze związku z Antkiem Królikowski. Po pół rocznym związku z Baronem gwiazda dała sobie spokój na jakiś czas z chłopakami. Natomiast od kilku miesięcy krążą plotki, że aktorka spotyka się z Nikodemem Rozbickim.

Julia Wieniawa jest w związku z Nikodemem Rozbickim?

Julia Wieniawa już ma nowego chłopaka?! Aktorka długo nie była singielką

Julia Wieniawa dwa razy została przyłapana z aktorem przez paparazzi, kiedy nie szczędzili sobie uczuć. Nikodem w sierpniu powiedział „Plejadzie”, że nie będzie komentował plotek o nim i Wieniawie, bo to jest jego życie i toczy się swoim rytmem.

Z kolei w październiku dla magazynu „Flesz”, informator zdradził, że ostatnie miesiące dla Julki były bardzo intensywne, bo postawiła na rozwój i karierę:

 Miała dużo na głowie, więc żadna znajomość nie miała szansy przerodzić się w trwałe uczucie – zdradził przyjaciel Wieniawy we „Fleszu”.

Julia Wieniawa po intensywnym okresie postanowiła odpocząć i wyciszyć się w Tatrach. Na początku nie zdradzała, z kim wyjechała na wycieczkę. Następnego dnia oznaczyła projektantkę Romę Jonatę i Nikodema Rozbickieg. Na swoim instastory wstawiła zdjęcie, na którym aktor jest odwrócony tyłem i spaceruje wzdłuż górskiego szlaku. Oczywiście wyjazd nie oznacza, że Julia jest z Nikodemem, ale skoro często się widują i nawet razem odpoczywają? W każdej plotce jest ziarno prawdy.

Julia Wieniawa PODSYCA plotki o związku z Nikodemem Rozbickim?

 

Gwiazda opublikowała zdjęcie z wyprawy na swoim profilu instagramowym. Napisała: „górski reset„.

Wieniawa, Opozda i Rozbicki na JEDNYM zdjęciu. Dziś chyba nie zrobiliby sobie takiej fotki

Internauci zastanawiają się, jak to możliwe, że wyjechali  na wycieczkę, skoro są zamknięte hotele. Ktoś zauważył, że może wynajęli prywatną góralską chatę. Czy tak można?