Julia Wieniawa (23 l.) to obecnie najgorętsza gwiazda w Polsce. Wydając debiutancką płytę, udowodniła, że co nie zrobi i tak jest o niej głośno. Jakiś czas temu rzuciła karierę aktorską i zajęła się muzyką:

Nie ukrywam, że trochę zmęczyłam się walczeniem o fajne role, udowadnianiem wszystkim, że jestem coś warta i reprezentuję sobą coś więcej niż tylko uśmiech na Instagramie – powiedziała w rozmowie z „Party”.

23-letnia gwiazda jeszcze przed wydaniem płyty wystąpiła na Orange Warsaw Festival, co z początku spotkało się z ogromną krytyką, jednak po występie zebrała głównie dobre recenzje.

Julia Wieniawa w godzinnym wywiadzie zdradza, że nie zarabia z muzyki, nie pisze swoich tekstów i o Nikodemie Rozbickim

Spotkanie w Empiku z Julią Wieniawą

Tydzień temu Wieniawa zadebiutowała ze swoim nowym albumem „Omamy” i teraz trwa u niej tour po mediach w celu promocji płyty: zorganizowała spotkanie z fanami, koncert, następnie występ w „Dzień Dobry TVN”, wywiad w ChillZet, a dziś odbył się wywiad na Empik.com. 

Julia Wieniawa, fot. Gillert/AKPA

Julia zawsze wygląda szałowo i tak też wyglądała tym razem. Uwielbia bawić się modą i to jedna z jej pasji… dlatego też jej stylizacje są zawsze w trendzie i dopracowane do perfekcji. Zobaczcie,  co dziś na siebie włożyła!

Znana aktywistka bezlitośnie UDERZA w Julię Wieniawę: „Idolka młodzieży skuta tak, że ratuje się kroplówką”

Julia Wieniawa, fot. Gillert/AKPA

Dziś postawiła na klasyczną elegancję połączoną z aktualnymi trendami, czyli na żółty garnitur, idealny na początek lata oraz krótki top z dość głębokim dekoltem. Jak Wam się podoba look?

Julia Wieniawa zalewa się łzami: „Nie zawsze jest cukierkowo”

scena z: Julia Wieniawa, fot. Gillert/AKPA

Julia Wieniawa, fot. Gillert/AKPA

fot. AKPA

scena z: Julia Wieniawa, fot. Gillert/AKPA

Sonda

poll-violet

Julia Wieniawa w jednym miesiącu w trzech garniturach. W którym wygląda HOT?

1

Żółty garnitur

2

Beżowy garnitur

3

Zielony garnitur