Julia Wieniawa podzieliła się emocjonującym wpisem na swoim Instastories. Celebrytka pokazała swoje zdjęciem, które przedstawia ją zapłakaną, chciała tym samym pokazać swoim fanom, że mieć”doła” jest normalne.

Julia Wieniawa płacze na Instagramie

W niedzielny wieczór Julia Wieniawa wrzuciła na swoje Story niepokojącą fotę, na którym wyraźnie widać, że płacze. Celebryci rzadko kiedy przedstawiają swoje gorsze chwile, choć ostatnio coraz częściej chcą pokazywać swoją bardziej „ludzką” twarz i dzielą się z fanami swoimi trudniejszymi momentami.

Stres + niewyspanie + presja nałożona przez samą siebie + moja wspaniała tarczyca + ogrom bodźców = sinusoida emocjonalna. Wstawiam tylko po to, żebyście wiedzieli, że nie zawsze jest cukierkowo, jak to się wydaje na Instagramie, i jeśli też macie czasem wszystkiego dość i łapiecie doła – it’s ok, it’s normal – wyznała celebrytka.

Choć Wieniawa nie wyjaśniła dokładnego powodu swoich łez, już rano w swoim nowej relacji pokazała, że jest nią znacznie lepiej i był to tylko chwilowy kryzys. Aktorka na poprawę humoru zeserwowała sobie azjatycką zupę, a kilka godzin później brała udział w kolejnej próbie.

Lubicie gdy gwiazdy pokazują „prawdziwe życie”?

 

scena z: Julia Wieniawa, fot. Podlewski/AKPA

IG: juliawieniawa

Julia Wieniawa spełniła swoje MARZENIE, fani KRYTYKUJĄ

Instagram: juliawieniawa