Magdalena Pieczonka wielokrotnie podkreślała, że makijaż od zawsze był jej pasją, dlatego postanowiła porzucić swoją przyszłość związaną z marketingiem na rzecz pracy w zawodzie makijażystki. Teraz swoją wiedzą i trickami dzieli się nie tylko podczas szkoleń. O technikach makijażu opowiada także w tutorialach, które wraz z gwiazdami nagrywa na swój kanał na YouTube.

Julia Wieniawa w makijażu Magdy Pieczonki

Przez studio Magdy przewinęło się już sporo celebrytek, a niektóre nawet kilka razy. Są jednak takie, które mimo dłuższej obecności w branży nie miały wcześniej okazji zasiąść na fotelu u tej właśnie makijażystki. Tak jest w przypadku Julii Wieniawy, która po raz pierwszy została umalowana przez Magdalenę Pieczonkę.

No wreszcie po takim długim czasie jestem na planie u Magdy. Pierwszy raz będzie mnie malowała, więc jestem bardzo bardzo ciekawa. Dzisiaj będzie taki foxy look, ja mówię na to taki trochę bi*chy look, bo oko jest takie trochę „wkurzone”. Z 14-latki przeobrażę się w 25-latkę. Julkę robimy na taką seksi laskę, seksi bombę. Kendall Jenner będzie – relacjonowały.

Zanim cały filmik instruktażowy zostanie umieszczony w sieci aktorka i makijażystka zdradziły nieco na swoich profilach w mediach społecznościowych. Wieniawa pokazała się przez makijażem, w trakcie i po. Różnica jest naprawdę duża! Jak Wam się podoba ten makijaż?

Ja cię. W ogóle nowa twarz. Omg! Jaka lampucera! – stwierdziła roześmiana Wieniawa, kiedy zobaczyła efekt końcowy.


ZOBACZ TEŻ:

Julia Wieniawa zachwyca się toaletką MARZEŃ: „Jest pięknie”

Julia Wieniawa wywołała BURZĘ zdjęciem na Morskim Oku: „Bardzo odpowiedzialnie, wchodzić na zamarznięte jezioro”

Julia Wieniawa bez makijażu

Julia Wieniawa/fot. Instagram/juliawieniawa

Julia Wieniawa w makijażu

Julia Wieniawa/fot. Instagram/juliawieniawa

Julia Wieniawa w makijażu Magdy Pieczonki

Julia Wieniawa/fot. Instagram/juliawieniawa

Julia Wieniawa z telefonem

Julia Wieniawa/fot. Instagram/juliawieniawa