Julia Wieniawa to jedna z najpopularniejszych gwiazd w Polsce. Ostatnio 24-latka została wyjątkowo wyróżniona, kiedy stacja TVN zaproponowała jej rolę jurorki w Mam talent!.

Julia Wieniawa o związkach: „Trzeba to ogarnąć, a nie porzucać związek jak zepsutą zabawkę”

Julia Wieniawa przeszła ostre cięcie

Wielu się zastanawia, w czym tkwi sukces Julii Wieniawy. Naszym zdaniem jest to przede wszystkim zasługa ciężkiej pracy, ale też świetnie poczucie stylu, które inspiruje wiele dziewczyn. Aktorka chętnie eksperymentują ze swoim wyglądem i chętnie bawi się modą, jednak przez wiele lat pozostawała przy jednej fryzurze.

Julia Wieniawa po 2 latach zrezygnowała z BOHO salonu. Kupiła kanapę za 90 tys. zł

Teraz Wieniawa zaskoczyła wszystkich. Opublikowała na Instagramie relację, na której pokazała wizytę u fryzjera. 24-latka przeszła metamorfozę tuż po festiwali w Sopocie, na którym była jedną z prowadzących. Okazuje się, że 24-letnia gwiazda mocno skróciła swoje włosy na potrzeby nowego filmu.

Jak Wam się podobam w nowej odsłonie? Tak krótko jeszcze nie było. Ścięcie włosów zostało zrobione na potrzeby nowego filmu, na którego plan wchodzę już niebawem. Na ten moment nie mogę za wiele zdradzić – napisała.

Jak Wam się podobają nowe włosy Julii Wieniawy?

Julia Wieniawa pojechała szlifować swój talent do słynnej szkoły aktorskiej

: Julia Wieniawa, fot. Podlewski/AKPA

Julia Wieniawa, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Warszawa, 29.07.2023 Turniej tenisowy BNP Paribas Warsaw Open. Mecz polfinalowy Igi Swiatek z Yanina Wickmayer. n/z Julia Wieniawa, Mikolaj Roznerski Fot. Jacek Szydlowski/FORUM