Julia Wieniawa podczas prezentacji wiosennej kolekcji Deichmann opowiedziała, co przywiozła sobie ostatnio z Tajlandii. Aktorka zdradza, że ma ogromną słabość do maseczek w płachcie. Nie ukrywa, że kupiła ich niezliczoną ilość.

Zobacz także: Julia Wieniawa inspiruje się Seleną Gomez: jesteśmy do siebie trochę podobne z urody

Julia Wieniawa ma piękną cerę

Julia Wieniawa (20 l.)  słynie z pięknej, zdrowej cery. Wiele młodych dziewczyn w jej wieku boryka się z problemami skórnymi, często trądzikiem, zaskórnikami, czy przesuszoną skórą. Zdecydowanie Julia Wieniawa należy do kobiet, które (również) genetycznie mogą cieszyć się piękną, gładką cerą.

Julia Wieniawa zdradza, co robi, że ma taką PIĘKNĄ cerę

Aktorka dba o nią każdego dnia, szczegółowo o swojej pielęgnacji lubi opowiadać na Instagramie. Często pokazuje, że poranną rutynę rozpoczyna od „rolowania” odpowiednim przyrządem do skóry twarzy, dodatkowo jej słabością są nawilżające maseczki w płachcie.

Julia Wieniawa ma słabość do maseczek

Niedawno Julia Wieniawa miała okazję wyjechać do Tajlandii. Podczas kręcenia scen dla nowego filmu Patryka Vegi Julia mogła również pochodzić trochę po sklepach. Zdradziła, co przywiozła z Bangkoku:

Mnóstwo, mnóstwo maseczek. Kupiłam chyba z pięćdziesiąt różnych maseczek w płachcie. Dosłownie weszłam do sklepu – tam jest taki sklep 7-Eleven– czyli taka żabka trochę nasza – i tam jest oddzielna półka na właśnie maseczki. Czyli coś czego w Polsce w sumie nie ma, a ja uwielbiam maseczki, jak ktoś mnie zna, to wie że ja co drugi dzień, albo nawet codziennie robię sobie maseczkę w płachcie, bo to świetnie nawilża, wciąga skórę i genialne to jest – mówi Julia Wieniawa dla Kozaczka.

Zdradza, że to też była niezła inwestycja:

Nie zastanawiałam się nawet ile to kosztuje, po prostu muszę mieć. A poza tym taka maseczka kosztuje 6 zł a u nas 26 – kończy Julia.

Julia Wieniawa w butiku z Guciem najbardziej stylowym piesiem show-bizu

Odpowiednia pielęgnacja i nawilżenie to podstawa. Nie da się ukryć, że Julia Wieniawa doskonale zdaje sobie z tego sprawę.

Zobacz wywiad z Julią Wieniawą poniżej.

Julia Wieniawa Prezentacja kolekcji wiosna lato 2019 Deichmann
Julia Wieniawa Prezentacja kolekcji wiosna lato 2019 Deichmann