Julia Wróblewska otwarcie mówi o swoich uczuciach i chorobach psychicznych. Ostatnio w „Dzień dobry TVN” powiedziała, że cierpi na zaburzenia osobowości i korzysta z psychologów i psychiatrów.

Julia Wróblewska może mieć koronawirusa?

Odważna Julia Wróblewska nie boi się koronawirusa! Nie uwierzysz, CO chce robić

Julia Wróblewska wczoraj późnym wieczorem wyznała, że ma podejrzenia zakażenia koronawirusem. Napisała, że musi zrobić test, ale zwróciła uwagę na poważny problem w walce z pandemią:

Za 2h mam test na COVID-19 więc trzymajcie kciuki. Jednak jestem zniesmaczona tym jak funkcjonuje to wszystko. Miałam kontakt z osobą zarażoną (moja mami), mam symptomy, a muszę dojechać do mobilnego punktu pobrań nie mając auta. Czyli muszę skorzystać albo z ubera albo z komunikacji. Co jeśli jestem chora i zarażę kogoś po drodze? Brawo rząd, nie dziwię się że mamy tyle zakażeń. Mam kwarantannę jakby do czasu testu, ale na test już mogę wyjść – pisze Julia.

Julia Wróblewska jest w ZŁYM stanie psychicznym: „Jestem w ostrym epizodzie mojego zaburzenia”

Dodaje, że nie może iść pieszo albo pojechać hulajnogą, bo ma 11 km do punktu pobrań. Podkreśla, że nie chodzi o nią, a o mnóstwo ludzi, którzy mogą sprawiać niebezpieczeństwo w ten sposób.

Mogę sobie dojechać uberem, ale dlaczego kierowca ma nieświadomie wozić potencjalnie zarażoną osobę? O tym ktoś pomyślał? – pyta gwiazda.

Julia Wróblewska na otwarciu Primarka

Julia Wróblewska/fot. AKPA

Julia Wróblewska

scena z: Julia Wróblewska, fot. Podlewski/AKPA