Julia Wróblewska (21 l.) jakiś czas temu przyznała, że zmaga się z zaburzeniami psychicznymi i stanami lękowymi. Aktorka szczerze opowiedziała o swoich problemach i jak sobie z nimi radzi. Zdradziła techniki, których nauczyła się na terapii. Wróblewska zniknęła z Instagrama, co zaniepokoiło jej fanów. Wyznała, że ma teraz mroczny czas. Co się stało?

Julia Wróblewska poszalała z kolorem włosów. Wygląda jak postać z BAJKI (FOTO)

Julia Wróblewska nie jest w najlepszym stanie psychicznym

Julia Wróblewska ogromną popularność zyskała już jako dziecko, gdy wystąpiła w filmie „Tylko mnie kochaj”. Wejście do show-biznesu w tak młodym wieku odbiło się na jej psychice, a Julia musiała zapłacić wysoką cenę. Aktorka od jakiegoś czasu porusza tematy zdrowia psychicznego na swoim Instagramie.

MOCNY wpis Julii Wróblewskiej o zaburzeniach psychicznych: Zraniłam się w rękę ściskając klucze, bo nie czułam bólu

Julka niedawno rozstała się z partnerem, z którym spotykała się przez 4 miesiące. Para rozeszła się w zgodzie. Jej ex życzył Julce wszystkiego dobrego i przyznał, że jest wyjątkową osobą. Po tym aktorka zniknęła z sieci.

Julia Wróblewska rozstała się z chłopakiem! Para pożegnała się po czterech miesiącach związku

Internautów zaniepokoił brak obecności gwiazdy na Instagramie. Julka zazwyczaj była w stałym kontakcie z fanami i często publikowała posty na Instagramie. Wyjaśniła, że jej nieobecność spowodowana jest złym stanem psychicznym.

Przepraszam za brak aktywności ostatnio. Jest źle. Jest bardzo źle. Jestem w ostrym epizodzie mojego zaburzenia i staram się sobie radzić. Zalewają mnie emocje, których nie chcę, ale nie umiem powstrzymać i sprawiają mi okropny ból, wykańczają fizycznie i psychicznie – napisała Wróblewska.

View this post on Instagram

Hej. Przepraszam za brak aktywności ostatnio. Jest źle. Jest bardzo źle. Jestem w ostrym epizodzie mojego zaburzenia i staram się sobie radzić. Zalewają mnie emocje, których nie chcę, ale nie umiem powstrzymać i sprawiają mi okropny ból, wykańczają fizycznie i psychicznie. Mam wsparcie, na pewno za jakiś czas z tego wyjdę, ale nie dam rady teraz dużo publikować. Nie chcę pokazywać się Wam w takim stanie, nie chcę litości, nie chcę atencji z tego powodu. Po prostu uznałam, że warto Was poinformować dlaczego ostatnio się tak wycofałam. Będzie lepiej, po prostu muszę to przejść. Dziękuję za wsparcie i pytania na DM jak się czuję. Dużo mi to daje. Buziaki 😘❤️

A post shared by Julia Wróblewska (@juleczkaaa_jula) on

Julia Wróblewska dziękuje fanom za wsparcie

Aktorka dodała, że jest wykończona i nie ma siły, by normalnie funkcjonować. Podziękowała fanom za słowa wsparcia i zdradziła, że nie chce pokazywać się w takim stanie i nie szuka atencji – dlatego postanowiła usnąć się w cień i przeczekać najgorszy czas.

Mam wsparcie, na pewno za jakiś czas z tego wyjdę, ale nie dam rady teraz dużo publikować. Nie chcę pokazywać się Wam w takim stanie, nie chcę litości, nie chcę atencji z tego powodu. Po prostu uznałam, że warto Was poinformować dlaczego ostatnio się tak wycofałam. Będzie lepiej, po prostu muszę to przejść – przyznała.

Julia Wróblewska jest w złym stanie psychicznym.

Julia Wróblewska pisze o złym stanie psychicznym. Fot.Instagram/juleczkaaa_jula.

Mamy nadzieję, że aktorka szybko poczuje się lepiej.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Julia Wróblewska wylądowała w SZPITALU! W jakim jest stanie?

Julia Wróblewska rozstała się z chłopakiem! Para pożegnała się po czterech miesiącach związku

Julia Wróblewska pokazała LEKI, które bierze! „By mój stan psychiczny był stabilny”

Uśmiechnięta Julia Wróblewska na otwarciu Primarka.

Julia Wróblewska/fot. AKPA.

Julia Wróblewska cała na czarno na imprezie branżowej.

Julia Wróblewska, fot. Kurnikowski/AKPA.

Julia Wróblewska pozuje przed fotoreporterami.

Julia Wróblewska, fot. Podlewski/AKPA.