Piotr Żyła z zabawnego skoczka, za sprawą Justyny, zmienił wizerunek na mężczyznę, który zdradza żonę i zostawia rodzinę.

Adam Małysz SKOMENTOWAŁ rozstanie Piotra i Justyny Żyły

Justyna zamieściła wpis na Instagramie, na którym przerwała milczenie. Opublikował szokujący wpis o tym, że mąż zostawił nie tyle ją, co całą rodzinę dla kochanki.

Później Piotr napisał swoje wyjaśnienia w sprawie zaistniałej sytuacji. Nie zgadza się żoną. Twierdzi, że zawsze chciał dobrze dla rodziny. Zaprzeczył, że przyczyną rozstania jest kochanka i dodatkowo poprosił o uszanowanie prywatności dla dobra dzieci. Na temat sprawy wypowiedziała się mama Piotra Żyły i Adam Małysz:


Nie będę się wypowiadał na temat rodziny, bo Justyna jest moją kuzynką, a Piotr to także osoba mi bliska. Myślę natomiast, że sprawy rodzinne nie miały żadnego wpływu na formę Piotra. Piotrek może jeszcze „odpalić” tej zimy. Mocno nad tym pracuje. Nie jest on typowym zawodnikiem, a ma swoją technikę zachowania, by odciąć się od tego, co przeszkadza w koncentracji.

– mówi Adam.

To z TYCH luksusów musiał wynieść się Piotr Żyła!

Kozaczek na Instagramie stworzył ankietę, w której zapytaliśmy Was co sądzicie o całej sprawie i po której stronie stoicie. Okazało się, że na pytanie:

Konflikt małżeńskie między Justyną, a Piotrem. Po której stronie jesteście?

49% Internautów odpowiedziała, że po stronie Justyny, a 51%, że po stronie Piotrka. Czyli zdania są podzielone prawie pół na pół 😉

Justyna czy Piotr. WIEMY, kto ma rację w tym całym konflikcie małżeńskim!