Justyna Żyła (32 l.) dała się nam poznać jako modelka Playboya, uczestniczka Tańca z gwiazdami i prowadząca program w TVP.

Justyna Żyła pokazała mamę – Ale są podobne! Ten sam nos i usta

Była żona Piotra Żyły prowadzi również kanał na You Tube pod nazwą Uwa Żyła. Chętnie dzieli się z fanami różnymi przepisami, zdjęcia swoich kulinarnych wyczynów wrzuca także na Instagram.

Justyna Żyła regularnie relacjonuje na IG swoje życie. Pokazuje momenty z dziećmi, pracę i czas wolny. Od czasu do czasu pojawiają się na profilu celebrytki pojawiają się typowo kobiece posty – o wyglądzie, pielęgnacji i dbaniu o siebie.

I tak dziś Justyna Żyła na sowim Instagramie pokazała fotkę bez makijażu. Napisała, że to jej przyjaciółka obdarzyła ją komplementem na temat cery:

Taki komplement od przyjaciołki 🤭wiem 🙈ale Ona prawdę Ci powie 💪🤘Ty się nie maluj masz piękna cerę 🤭🤪#nomakeup #czystageba#justynazyla#uwazyla#naturalnekosmetyki #nastarosc #trzeba#czy#nietrzeba#siemalowac 😅💋💋💋 – napisała była żona Piotra Żyły.

Godlewska OSTRO o Justynie Żyle: ona czuje się jak ŚMIEĆ!

Rzeczywiście, Justyna Żyła ma bardzo ładną cerę, a w dodatku bez makijażu wygląda bardzo młodo – niemal jak nastolatka. Fani także komplementują celebrytkę:

Zdecydowanie no makeup👌🏻

Super wyglądasz – piszą.

Zobaczcie sami.

scena z: Justyna Żyła, Tomasz Barański, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Justyna Żyła, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

scena z: Justyna Żyła, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Justyna Żyła, Tomasz Barański, SK:, , fot. AKPA/AKPA

scena z: Justyna Żyła, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA