Justyna Żyła zniknęła ostatnio z mediów. Po sesji w Playboyu, udziale w Tańcu z gwiazdami i prowadzeniu programu TV Justyna zaszyła się w domowych pieleszach.

Więcej niż Justyny Żyły na jej Instagramie było widać dań, które gotowała w swoim domu. Justyna zajęła się więc swoją kulinarną pasją. Ale to nie koniec! Celebrytka wróciła na Instagram z nowymi wiadomościami – właśnie zaczęła współpracę z kliniką medycyny estetycznej.

Justyna Żyła BEZ MAKIJAŻU – jej przyjaciółka radzi jej, by się nie malowała

Justyna Żyła współpracuje z kliniką medycyny estetycznej – zrobiła brzuch, teraz chce poprawiać twarz

W ostatnim wpisie na IG Żyła pisze, że ma już za sobą pierwse zabiegi na brzuch:

Kochani!
Od pewnego czasu współpracuje z kliniką medycyny estetycznej. Postawiłam na siebie. Jest to czas na pielęgnacje i poprawienie jedności mojej skóry, szczególnie w okolicy brzucha, aby pozbyć się jej nadmiaru po jednej i drugiej ciąży. Która z Was zmaga się z podobnym problemem? Klinika działa cuda – zabiegi są bezbolesne w miłej atmosferze. Przed każdym zabiegiem jestem informowana o zaleceniach i całym przebiegu. Lepiej nie mogłam trafić.

BOMBA! Justyna Żyła ma NOWĄ fryzurę – DŁUGIE włosy z GRZYWKĄ

Ale to nie koniec – następne zabiegi Justyna planuje już na twarz:

Za niedługo zaczynamy zabiegi na twarz – pojawią się również upiększające. Jesteście ciekawi efektów? Bo ja bardzo. Znając politykę firmy – będzie to naturalny efekt piękna 🙂 – pisze Justyna.

Ciekawe, co Justyna Żyła zmieni w swojej twarzy? Może powiększy usta? Wypełni twarz kwasami? Oby tylko nie przesadziła z zabiegami i – tak jak pisze – osiągnęła naturalny efekt piękna. Trochę za dużo mamy już w show-biznesie podobnych do siebie klonów z wielkimi ustami i wypchanymi policzkami…

 

Czytaj też:

Justyna Żyła pokazała mamę – Ale są podobne! Ten sam nos i usta

Justyna Żyła pokazała stare zdjęcie Piotra z córką i złożyła życzenia z okazji Dnia Ojca

View this post on Instagram

Kochani! Od pewnego czasu współpracuje z kliniką medycyny estetycznej. Postawiłam na siebie. Jest to czas na pielęgnacje i poprawienie jedności mojej skóry, szczególnie w okolicy brzucha, aby pozbyć się jej nadmiaru po jednej i drugiej ciąży. Która z Was zmaga się z podobnym problemem? Klinika działa cuda – zabiegi są bezbolesne w miłej atmosferze. Przed każdym zabiegiem jestem informowana o zaleceniach i całym przebiegu. Lepiej nie mogłam trafić. Za niedługo zaczynamy zabiegi na twarz – pojawią się również upiększające. Jesteście ciekawi efektów? Bo ja bardzo. Znając politykę firmy – będzie to naturalny efekt piękna 🙂 Dziękuje @futureclinicpl 😊 @_patrycjajagiela @joannatkacz.mua #polecam💄💆‍♀️#sesja#cosdlasiebie💪#beauty#dress#makeup #styleoftheday #polishgirl #kobietapotrzydziestce 😈👩🏼#justynazyla #uwazyla 👩‍🍳#blondynkawkuchni😈 #piatek13tego 👀#pozdrowionka❤️ #udanegoweekendu #kisses💋

A post shared by Justyna (@justynazyla) on

scena z: Justyna Żyła, SK:, , fot. Krzemiński Jordan/AKPA

scena z: Justyna Żyła, SK:, fot. Baranowski Michał/AKPA

scena z: Justyna Żyła, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

scena z: Justyna Żyła, Tomasz Barański, SK:, , fot. AKPA/AKPA