Justyna Żyła (33 l.) i Piotr Żyła (33 l.) rozstali się w 2018 roku. Wtedy żona skoczka oznajmiła, że sportowiec ma nową kobietę. Po medialnej wojnie, wydawało się, że doszli do porozumienia. Ostatnio jednak Justyna znów opublikowała obraźliwe wiadomości od byłego męża. Teraz pokazała, jak niszczy pamiątki po nim.

Justyna Żyła udostępniła rozmowę Piotra z córką. Skoczek obraża byłą żonę

Justyna Żyła podarła zdjęcia Piotra Żyły

Justyna Żyła po tym, jak oskarżyła męża o zdradę, zyskała dużą popularność. Wzięła udział w sesji do „Playboya”, była uczestniczką „Tańca z Gwiazdami”, a nawet dostała własny program. Wydawało się, że byli małżonkowie, którzy mają dwójkę dzieci, obecnie nie są w najgorszych relacjach. Justyna pokazywała, jak w sezonie razem z córką i synem kibicują skoczkowi.

Ostatnio jednak opublikowała rozmowę córki z byłym mężem, który miał ją obrażać. Piotr nie pozostał jej dłużny i oznajmił, że Justyna utrudnia mu kontakt z dziećmi. Ona wydała oświadczenie, w którym poinformowała, że to one nie są do końca chętne na spotkania z ojcem ze względu na to, że uczestniczy w nich nowa partnerka sportowca.

Piotr Żyła komentuje zachowanie żony. Justyna ogranicza mu kontakt z dziećmi?

Justyna Żyła

Justyna Żyła fot. Baranowski/AKPA

Jak widać, byli małżonkowie wciąż nie mogą się dogadać. Justyna ma dość i postanowiła podrzeć zdjęcia Piotra i spakować wszystkie pamiątki po nim.

Najwyższy czas, żeby zamknąć stare życie – napisała.

Justyna Żyła wydała OŚWIADCZENIE! „Dzieci miały tylko jedną prośbę…”

Powinna to pokazywać?

 

 

Justyna Żyła niszczy pamiątki po Piotrze

Justyna Żyła niszczy pamiątki po Piotrze fot. Instagram

Justyna Żyła niszczy pamiątki po Piotrze

Justyna Żyła niszczy pamiątki po Piotrze fot. Instagram

Justyna Żyła w "Tańcu z Gwiazdami"

Justyna Żyła w „Tańcu z Gwiazdami” fot. Piętka Mieszko/AKPA

Piotr Żyła

Piotr Żyła fot. Piętka Mieszko/AKPA