Justyna Żyła w piątek udostępniła rozmowę byłego męża z córką. Widzimy na zdjęciu, że Piotr Żyła wysłał córce ślubne zdjęcie i obraził byłą żonę: „Jaka ona brzydka” – napisał skoczek. Zdjęcie na instastory po godzinie zniknęło. Justyna tłumaczy nam, że usunęła post, bo już nie mogłam na to patrzeć.

Piotr Żyła o byłej żonie:

Justyna Żyła udostępniła rozmowę Piotra z córką. Skoczek obraża byłą żonę

Piotr Żyła dzisiaj skomentował zachowanie żony na Instagramie. Ujawnił też swoją wersję ich relacji. Napisał, że była żona utrudnia mu kontakt z dziećmi:

Hmmm tak sobie myślę jakim trzeba być człowiekiem żeby tak bardzo nienawidzić drugiego? Starałem się nie komentować swoich prywatnych spraw w sieci, ale jeżeli chodzi o moje Dzieci to już jest lekka przesada. Ileż można wysłuchiwać grożeń i obelg na swój temat. Troszkę wytrzymałem, ale mówię dość, chcecie prawdę proszę – pisze skoczek.

Żyła tłumaczy, że to on jest pokrzywdzony w tej sytuacji. Apeluje do byłej żony, aby nie wywlekała rodzinnych brudów:

Przecież facet nie ma żadnych praw. Bo to zawsze on jest winny, a ona tylko dostaje wysokie alimenty i nie musi robić nic, ale to i tak jest jeszcze źle. Bo i tak musisz prosić żeby dostać Dzieci i musisz czekać czy trafisz na dobry humor czy nie pocałujesz klamki. A ty zamiast z Dziećmi wyjedziesz i tak z rozbitą szybą w aucie. A dla tych o mocnych nerwach jedna wiadomość z mojej codzienności w relacji. Ale musicie szybko czytać, bo za godzinę usunę, bo może to jednak nie jest prawda. I tak na przyszłość, Justynko załatwiajmy swoje sprawy między Sobą, ewentualnie na Policji po co w to mieszać pół Polski?? Rozumiem pandemia nudzi Ci się, ale ja mam co robić naprawdę – oświadczył Żyła. 

View this post on Instagram

Dada Pieter 1:0🤣 Hmmm tak sobie myśle jakim trzeba być człowiekiem żeby tak bardzo nienawidzić drugiego?🤔 Starałem sie nie komętować swoich prywatnych spraw w sieci, ale jeżeli chodzi o moje Dzieci to już jest lekka przesada. Ileż można wysłuchiwać grożeń i obeg na swój temat. Troszke wytrzymałem ale mówie dość, chcecie prawde prosze: Przecież facet nie ma żadnych praw. Bo to zawsze on jest winny, a ona tylko dostaje wysokie alimęty i nie musi robić nic, ale to i tak jest jeszcze źle. Bo i tak musisz prosić żeby dostać Dzieci i musisz czekać czy trafisz na dobry humor czy nie pocałujesz klamki🤣 A ty zamiast z Dziećmi wyjedziesz i tak z robitą szybą w aucie🤣 A dla tych o mocnych nerwach jedna wiadomość z mojej codzienności w relacji. Ale musicie szybko czytać, bo za godzine usune, bo może to jednak nie jest prawda🤣🤣 I tak na przyszłość Justynko załatwiajmy swoje sprawy między Sobą, ewentualnie na Policji po co w to mieszać pół Polski?? Rozumiem pandemia nudzi Ci sie, ale ja mam co robić naprawde😘

A post shared by Piotr Żyła (@piotr_zyla_official) on

Piotr Żyła udostępnił również rozmowę z byłą żoną. Widzimy w wiadomości SMS, że Justyna Żyła nie przebiera w słowach i grozi skoczkowi.

Justyna Żyła trenuje pod okiem trenera personalnego (ZDJĘCIA)

Fani zdecydowanie stoją po stronie sportowca. Natomiast neutralni internauci piszą, że obydwoje są siebie warci:

  • Nie może się pogodzić z tym ,że nie jesteście razem . Tak bywa . Szkoda tylko ze z dzieci robi kartę przetargową
  • Pieter cała Polska jest z Tobą
  • Pana żona chciała chyba stać się gwiazdą medialną za wszelką cenę i to kosztem Pana i Pana dzieci.
  • Nie pisz bzdur do dziecka to i nie będzie się miało czego czepiać. Mimo wszystko jaka by nie była dla ciebie dla nich jest MATKĄ.. i w twoich oczach tez ma być wdzięczność za to, ze dzięki tej znienawidzonej kobiecie masz 2 cudownych dzieci.. chyba troszkę cię poniosło.
  • Jak już ktoś napisał wcześniej – jesteście siebie warci. Ale mam wrażenie Piotrek, że ty jesteś bardziej wyrachowany w tej sytuacji… Dogadajcie się między sobą dla dobra dzieci
  • Myślę że mimo wszystko tak nie powinno się pisać do dziecka o matce ani o ojcu . A ona nie powinna tego upubliczniać.

Justyna Żyła pokazała rodzinę na uroczej sesji zdjęciowej. Syn Jakub to skóra ściągnięta z taty

 Kamil Stoch, Piotr Żyła. Fot. Piętka Mieszko/AKPA

Kamil Stoch, Piotr Żyła. Fot. Piętka Mieszko/AKPA

Justyna Żyła. Fot. AKPA

Justyna Żyła. Fot. AKPA