Wojna pomiędzy Justyną Żyłą a Piotrem Żyłą nadal trwa. Już wszyscy myśleli, że była żona skoczka zakończy wywlekanie rodzinnych brudów. Jednak okazuje się, że ex małżeństwo nadal nie może dojść do porozumienia…

Justyna Żyła o relacji z Piotrem Żyłą

Piotr Żyła komentuje zachowanie żony. Justyna ogranicza mu kontakt z dziećmi?

Justyna Żyła udostępniła rozmowę byłego męża z córką, w której Piotr Żyła obraził matkę swojego dziecka, pisząc: „Jaka ona brzydka”. Z kolei sportowiec dzisiaj napisał, że Justyna ogranicza mu kontakt z dziećmi i wybiła mu szybę w samochodzie. Pokazał też prywatne SMS z byłą żoną, w których Justyna mu grozi.

Justyna Żyła udostępniła rozmowę Piotra z córką. Skoczek obraża byłą żonę

Justyna Żyła kilka godzin później wydała oświadczenie. Zapowiada, że będzie to jej ostatnia wypowiedz na temat rozwodu dla dobra dzieci. Była żona skoczka pisze, że małżeństwo z Piotrem Żyłą od razu było na takich zasadach, że on się spełnia zawodowo, a ona jest matką i żoną.

Jak to wygląda teraz? Piotr płaci alimenty, ja daje im wsparcie, czas i miłość. Traktuje ich jak swoich najlepszych przyjaciół. Wspieram i kocham. Pieniędzmi nie kupisz szacunku, jeśli nie masz go do samego siebie. Zależność jest okropna. 15 lat poświęciła dzieciom i sukcesom osób trzecich. Piotrka większość czasu nie było w domu. Nie myślałam o sobie, o swojej karierze zawodowej. Postawiłam wszystko na jedną kartę. Teraz, kiedy dzieci są duże, postanowiłam, że zajmę się sobą – pisze Justyna Żyła.

Oznajmia, że uwielbia gotować i tym chce się zająć, chociaż wiele osób myśli, że wykorzystuje sytuację, to tak naprawdę zaczyna od zera. Nie ukrywa, że chce stać się niezależną kobietą. Następnie ujawnia, jak wyglądają kontakty Żyły z dziećmi:

Piotrek widywał dzieci, kiedy chciał. Zawsze miał otwarte drzwi, a dzieci cieszyły się na wizytę ojca. Do pewnego momentu. Miały tylko jedną prośbę – podczas spotkań nie chciały widywać nowej partnerki Piotrka. Czy to dużo? każdy potrzebuje czasu, nawet dzieci – albo tym bardziej dzieci – zdradza Justyna.

Tłumaczy, że syn nie chciał jeździć do ojca, bo Piotr i jego partnerka zakazywali dzieciom mówić o ich spotkaniu. Justyna Żyła uważa, że przez pół roku była oszukiwana.

Justyna Żyła przyznała się do uzależnienia – nie jest TANIE

Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Piotr Żyła. Fot. AKPA/AKPA

Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Piotr Żyła. Fot. AKPA/AKPA