Justyna Żyła gościła dzisiaj w Pytaniu na Śniadanie. Oczywiście jednym z tematów rozmowy był jej rozwód z Piotrem Żyłą.

Justyna Żyła OSTRO skrytykowała kochankę Piotra

Justyna tak skomentowała swoje wpisy w mediach społecznościowych:

To był impuls i nie spodziewałam się, że to będzie na taką skalę.

Opowiedziała też, że nie czuje się wcale rozpoznawalna.

Ja tego nie odczuwam mieszkając na południu, nie będąc tutaj w Warszawie zbyt często. Mam swoje obowiązki, pracę, swoje projekty, które realizuje, przede wszystkim dzieciaki, dom, zwierzaki, także ja mam dużo na głowie. Staram się od tego odcinać, czasami ktoś z rodziny prześle mi link do poczytania ale ja mówię nie wysyłajcie mi takich rzeczy.

To jest troszeczkę tak, że nasze decyzje odpowiadamy my, ale też są dzieci. Nie chcemy nikogo oceniać, ani osądzać, ale zastanawiam się jako ojciec. Dzieci nie są wyłączone z tego świata i mimo wszystko przez te decyzje pokazywania wszystkiego od początku do końca światu, dzieci też w tym uczestniczą – powiedział Tomasz Wolny.

Justyna Żyła pokazała KLASĘ na rodzinnej imprezie! Chciała dopiec Piotrowi?

Justyna odpowiedziała:

Jeżeli by to się działo bez obecności internetu, cierpiały by tak samo. Myślę, że nie jesteśmy w stanie przy rozstaniu ochronić do końca te dzieci. Jednak one już są na tyle duże, że już dużo rzeczy rozumieją. Ale nie sądzę, że było im jakoś strasznie źle bo tak naprawdę chodzą do bardzo przyjaznej szkoły, gdzie mają przyjazne grono pedagogiczne, mamy dużą rodzinę. Nie były w tym wszystkim tak strasznie zagubione i zatracone.

Później jednak jego kolejne pytanie zdenerwowało Justynę:

Nie uważasz, że jeżeli chodzi o tak drażliwe sprawy jednak warto byłoby się trochę zastanowić zanim na podstawie impulsu, jak mówisz, obwieści się coś światu?

Strasznie mnie ciągniesz za język… – wtrąciła.

Ale wiesz co, nie chodzi o ciągnięcie za język. Nie chcemy wchodzić w prywatne sprawy. Wyszłaś do świata z bardzo jasnym komentarzem, z bardzo trudną historią i tylko pytanie, czy rzeczywiście tędy droga i czy nie chciałabyś dzisiaj zrobić tego inaczej? – kontynuował.

Justyna Żyła pogodziła się z mężem? „Teraz jest między nami dobrze”

Ja nie wiem czy słuchałeś, jak rozmawiałam z Marceliną przed momentem, już czasu nie cofniemy. Nie chciałabym wszystkiego tak dogłębnie analizować. Przyjdzie na to czas później – odpowiedziała rozdrażniona.

Przesadził?

Justyna Żyła WKURZYŁA się w Pytaniu na Śniadanie

Justyna Żyła WKURZYŁA się w Pytaniu na Śniadanie

Justyna Żyła WKURZYŁA się w Pytaniu na Śniadanie