Choć Justyna Żyła weszła do świata show-biznesu już dwa lata temu, to wydaje się, że wciąż nie rozumie mechanizmów, które nim rządzą. Celebrytka znów jest na ustach wszystkich, po tym jak wrzuciła do sieci zdjęcie w biustonoszu. Choć fotografię szybko usunęła, to nie od dziś wiadomo, że w internecie nic nie ginie.

Pewna siebie Justyna Żyła o nowej partnerce Piotra. „Zazdrosna mogłabym być o Monicę Bellucci, a nie o…

Justyna Żyła w negliżu

Oczywiście nie jest to pierwszy przypadek. gdy możemy podziwiać wdzięki byłej żony Piotra Żyły. Wystarczy przypomnieć jej słynną sesję w Playboyu. którą szturmem wkroczyła na polskie salony.

Tym razem występ półnagiej Justyny był nieco mniej spektakularny. Celebrytka nie trafiła na okładkę żadnego z magazynów, ale pokazała się na własnym stories. Justyna przy okazji dość osobliwego pytania o dobrą dietę, postanowiła błysnąć biustem. Wpis utrzymany był w stylistyce legendarnych postów Magdy Gessler. Widać, że jako autorka bloga kulinarnego Justyna uczy się od najlepszych.

Justyna Żyła przeszła OGROMNĄ metamorfozę wizerunkową. Klinika udostępniła zdjęcia gwiazdy PRZED i PO

Ooooo Pani. Siedzenie w domu (troszeczkę przymusowe robi swoje )Dobra zrobię coś dała siebie ,dieta 1000 kc na terenie WIsły ,Ustronia ,Bielska – napisała.

Zdjęcie szybko zniknęło z profilu, jednak jak dobrze wiadomo, w sieci nic nie ginie. Czujni obserwatorzy Justyny zapisali zdjęcie i momentalnie trafiło ono do drugiego obiegu.

Justyna Żyła znów UDERZA w byłego męża. Mocny wpis… „Krzywdzisz swoje dzieci”

Pokazała za dużo?

Justyna Żyła w staniku, fot. Instagram

Justyna Żyła w staniku, fot. Instagram