Justyna Żyła (33 l.) nie ukrywała, że po medialnym rozwodzie chciała wziąć się za siebie. Była żona Piotra Żyły postanowiła zainwestować w swój wygląd. Justyna rozpoczęła współpracę z trenerem personalnym i zaczęła odwiedzać klinikę medycyny estetycznej. W sieci krążą zdjęcia Żyły zrobione przed i po zabiegach. Bardzo się zmieniła?

Justyna Żyła z córką Karoliną pracuje nad książką kucharską – przy okazji pokazała swoją piękną kuchnię (ZDJĘCIA)

Metamorfoza Justyny Żyły

Justyna Żyła nie miała lekko, gdy dowiedziała się, że została zdradzona przez męża. Ex para w dalszym ciągu toczy spór w mediach, a Justyna nie pozwala zapomnieć byłemu mężowi o wspólnych dzieciach. Wzgardzona celebrytka postanowiła zmienić w swoim życiu coś więcej i zdecydowała się na poprawki urody. 

Justyna Żyła KUSI na Instagramie w przezroczystym szlafroku. „Kozacki tyłek”

Ostatnimi czasy Justyna jest bardzo aktywna na swoim Instagramie. Regularnie pokazuje zdjęcia, na których pozuje w seksownych stylizacjach. Jej metamorfoza zaskakuje nawet fanów, którzy nie szczędzą Żyle miłych słów w komentarzach.

Justyna kiedyś przyznała, że powiększyła usta. Teraz pojawiło się porównawcze zdjęcie twarzy gwiazdy, na jednym z kont kliniki medycyny estetycznej.

Metamorfoza Justyny Żyły.

Metamorfoza Justyny Żyły. Fot.Instagram/futureclinicpl.

W przeciągu dwóch lat Żyła bardzo się zmieniła. Wygląda na to, że poprawiała w swojej twarzy coś więcej, niż tylko usta. Justyna wygląda teraz na znacznie szczęśliwszą i świadomą swoich atutów, które chętnie podkreśla.

W jej życiu zawodowym również sporo się dzieje. Ogromną pasją Justyny jest gotowanie i celebrytka postanowiła wydać własną książkę kucharską.

A Wy, jak uważacie?

Justyna bardzo się zmieniła?

ZOBACZ WIĘCEJ:

WKURZONA Justyna Żyła komentuje zdjęcie Piotra

Justyna Żyła znów UDERZA w byłego męża. Mocny wpis… „Krzywdzisz swoje dzieci”

Justyna Żyła UDAWAŁA, że jest w związku? Opublikowała zdjęcie z chłopakiem, który jest ZAJĘTY

Justyna Żyła pokazała wnętrze kuchni

Justyna Żyła pokazała wnętrze kuchni fot. Norbert Nieznanicki/AKPA

Justyna Żyła na ściance.

Justyna Żyła/fot. AKPA.

Justyna Żyła na ściance w białej sukience.

Justyna Żyła/fot. AKPA.