Już za kilka godzin pierwszy na żywo półfinałowy odcinek muzycznego show Must be the Music. Tylko Muzyka. W sumie odcinki półfinałowe będą cztery. W każdym wystąpi 8 wykonawców, ale tylko dwóch z nich wyborem telewidzów przejdzie do finału.

Która ósemka pójdzie na pierwszy ogień?

InoRos – czyli górale z Nowego Targu i Rabki, którzy przez casting przeszli jednogłośną decyzją jurorów 4xTAK. Ich muzyką jest mieszanka wybuchowego folkowo – rockowego grania.

Eris is my Homegirl to 4 nastolatków z Lublina, którzy bardzo spodobali się jurorom i również dostali od nich 4xTAK. Na pewno pamiętacie tego ryczącego wokalistę z burzą loków.

Nicola Pustała to tegoroczna maturzystka z Gostynina. Na scenie wystąpiła z mamą Marleną. Za ciekawy występ dostała 4xTAK.

RaggaFaya to kolorowi, energetyczni rastamani z Koszalina. Nie spodobali się Korze, która powiedziała – Nie do przyjęcia, wokalnie, rytmicznie wizualnie, przekaz a’la Muppet Show… w ogóle was nie kupuje. Jednak pozostali jurorzy byli całkiem innego zdania, stąd ich obecność w półfinale.

Duet Julia Miesiączek i Witold Niedojadało – 17-letnia Krakowianka i jej starszy kolega, swój udział w półfinale zawdzięczają Elżbiecie Zapendowskiej, która przekonała pozostałych jurorów. tylko Kora była przeciwna, gdyż jak wyznała To ją nie kręci.

Aleksandra Zygmunt to urocza 10-latka ze Żmigródka, która swoim występem roztopiła serca jurorów, dostała 4xTAK.

Serge Suszyński Burbon pochodzi z Konga. Zjawiskowy wokalista, swoim wykonaniem „Snu o Warszawie” Czesław Niemena zachwycił wszystkich – zdecydowane 4xTAK.

Wiesław Iwasyszyn – 48-letni legendarny beatboxer, pierwszy tego typu artysta w Polsce i Europie. Pochodzi z Opola, w latach 80. występował na Festiwalu w Jarocinie. Wynik jaki zdobył na catingach to 4xTAK.

Jak myślicie, która dwójeczka powinna znaleźć się w finale?

AKTUALIZACJA.

Dostaliśmy informację, że grupa Eris is my Homegirl, która miała dzisiaj wystąpić, wystąpi w następnym odcinku. Zamiast nich pojawi się dzisiaj Wojtek Czarniawski, który gra w knajpach i spelunach w Poznaniu, marzy o płycie i koncertach. Podczas castingu otrzymał od jurorów 3xTAK, Kory nie przekonał jego występ, która powiedziała – Śpiew straszny, kompletnie pozbawiony energii.

Pierwsi Finaliści

Do finału przeszli InoRos i RaggaFaya. Gratulujemy! Zgadzacie się z wynikiem głosowania telewidzów?

\"InoRos\"
InoRos

\"Eris
Eris is my Homegirl

\"Nicola
Nicola Pustała

\"RaggaFaya\"
RaggaFaya

\"Julia
Julia Miesiączek i Witold Niedojadało

\"Aleksandra
Aleksandra Zygmunt

\"Serge
Serge Suszyński-Burbon

\"Wiesław
Wiesław Iwasyszyn

\"Wojtek
Wojtek Czarniawski