Zakupy, warsztaty, spotkania, malowanie pisanek na rzecz bezdomnych zwierząt. Nie powinno was zabraknąć – WSTĘP WOLNY – dla zwiedzających i kupujących tych na dwóch i czterech łapach. Nieistotne czy masz szczeniaczka, kociaka, seniora, sportowca, kanapowca, pasibrzucha, alergika, rasowego czy kundelka, dachowca – to wydarzenie dla każdego!

Pamiętaj, żeby zabrać ogromną torbę! Na stoiskach czekają różnorodne karmy zarówno mokre, suche, gotowane i surowe, smakołyki, naturalne gryzaki, ciasteczka i wszelakie pyszności. Nie zabraknie ręcznie wykonywanych kolorowych zabawek, piłek, szarpaków, smyczy, szelek, obróżek a nawet ubranek czy posłań dla pupili. Będą też wygodne ubrania na spacery z pupilami: czapki, bluzy, bluzki.

Już niedługo Zoologiczny market handlowy Dog Day& Cat Day

A może marzy wam się wiosenne odświeżenie? Stoiska grommerskie oraz stoiska z artykułami pielęgnacyjnymi: szamponami, odżywkami, szczotkami czy nawet pachnącymi mgiełkami zapewnią pupilowi prawdziwie hollywoodzki look. Z wypielęgnowanymi zwierzakami będzie można zrobić pamiątkowe zdjęcie na stanowisku fotografa lub selfie na foto-ściance! Każde zdjęcie zostanie opublikowane na stronie wydarzenia, a wybrane nagrodzone super niespodziankami!

By podtrzymać efekt błyszczącej i pachnącej sierści warto zajrzeć na stoiska producentów suplementów wspomagających zdrowie pupili. Można odwiedzić też stoisko kliniki weterynaryjnej i porozmawiać o stanie zdrowia swojego psa, poznać nowoczesne możliwości rehabilitacyjne. Na miejscu będą szkoleniowcy i behawioryści chętni do udzielenia porad z zakresu wychowania, szkolenia jak i planów sportowych. Może to okazja by poznać ukryty talent swojego czworonoga?

Dog Day& Cat Day to również szansa do wsparcia Fundacji Karmimy Psiaki, JOKOT oraz możliwość zainteresowania się adopcją zwierzaka ze Schroniska na Paluchu i znalezienia swojej drugiej psiej połówki. A jeżeli marzysz o rasowym szczeniaczku? Warszawski oddział Związku Kynologicznego podpowie na co zwracać uwagę przy zakupie, jak rozpoznać dobrego hodowcę i cieszyć się zdrowym, szczęśliwym pieskiem.

Pamiętaj, by ozdobić pisankę, którą możesz potem udekorować świąteczny stół. Za każdą pomalowaną pisankę producenci podarują 1 kg karmy dla potrzebującego pieska lub kotka! Spędź ten dzień ze swoim pupilem! Pomóż tym, które jeszcze nie znalazły swojego ukochanego domu. Spotkaj się z innymi zwierzolubami, wymień się doświadczeniami, wypróbuj nowe produkty, poznaj wyroby polskich rzemieślników i wyjdź z uśmiechem i torbą pełną najfantastyczniejszych rzeczy dla twojego ukochanego pupila.

Zapraszamy 17-18 marca w godz. 10-18 (sobota) i w niedzielę w godz. 10-17
ul. Mińska 65, Warszawa. Wyjątkowe dwa dni!

Zapraszają organizatorzy „Dog&Sport” oraz „Rynek Zoologiczny”.

Już niedługo Zoologiczny market handlowy Dog Day& Cat Day

Atrakcje dodatkowe:

– malowanie pisanek, każda pomalowana pisanka to 1 kg karmy dla bezdomniaków
– strefa fryzjera czyli odświeżamy się na wiosnę (12 stoisk groomerskich)
– wykłady z zakresu marketingu zoologicznego
– konkursy na najsympatyczniejsze pary
– zdjęcie z króliczkiem wielkanocnym na ściance
Strefa „Adoptuj Warszawiaka” prowadzona przez Schronisko na Paluchu, a w niej:
Konkursy/loterie –  pytania z wiedzy o psach i kotach, spośród dobrych odpowiedzi co godzinę będą losowane 3 osoby, które dostaną zestaw gadżetów;
– selfie z psiakami  – za umieszczenie na social mediach upominek;
– warsztaty robienia zabawek dla kotów, jak wybrać psa dla siebie, jak uszczęśliwić kota, najczęstsze problemy po adopcji, udzielanie pierwszej pomocy, warsztaty dla dzieci – jak być dobrym psijacielem;
– rozdawanie gry edukacyjnej dla najmłodszych;
– zbiórka pieniędzy;
– wystawa psów, które najdłużej czekają na domy;
– spotkania z gwiazdami

Impreza na FB

Kozaczek jest patronem medialnym imprezy.

Już niedługo Zoologiczny market handlowy Dog Day& Cat Day

Już niedługo Zoologiczny market handlowy Dog Day& Cat Day

Już niedługo Zoologiczny market handlowy Dog Day& Cat Day