Cindy Crawford (53 l.) zrobiła nieprawdopodobną karierę w modzie. Modelka w latach 90. była super gwiazdą, i wciąż nie pozwala o sobie zapomnieć. Teraz jej nastoletnia córka Kaia Gerber (18 l.) jest ulubienicą topowych projektantów i przejęła „pałeczkę top modelki”. Gerber odziedziczyła po mamie nie tylko zachwycającą urodę i nogi jak do nieba. Mimo ogromnych predyspozycji do pracy w tym zawodzie, trzeba przyznać, że za sprawą sławnego nazwiska i kontaktów w branży dziewczyna miała łatwiejsze początki w modelingu.

Kaia Gerber wygląda na przemęczoną i wyczerpaną; spójrzcie na JEJ NOGI

Cindy Crawford z córką Kaią na imprezie chwalą się długimi nogami

Kaia zrobiła swoją pierwszą profesjonalną sesję zdjęciową dla Junior Versace, gdy miała zaledwie 10 lat. Zadebiutowała na wybiegu kilka dni po swoich 16 urodzinach. W czwartek, na imprezie Vogue: Forces Of Fashion w Nowym Jorku, Cindy Crawford wyjaśniła, że ​​nie miała żadnych skrupułów, pozwalając córce pójść w jej ślady w tak młodym wieku.

Podobieństwo Kai do swojej mamy jest uderzające. Młoda kobieta stylizacją podkreśliła swoje dłuuugie nogi. Kaia włożyła oliwkowy garnitur z dużymi złotymi guzikami i mini spódniczką z czarnymi skórzanymi botkami do kolan. Całość dopełniła o czarne zaokrąglone okulary i pasującą małą skórzaną torbę ze złotymi detalami.

Mimo wieku Cindy Crawford wygląda rewelacyjnie. Kobieta włożyła interesujący niebieski kombinezon z Max Mary, w którym marynarka wiązana była zamiast zwykłych guzików w taki sposób, jak kimono. Na dole miała obszerne, spodnie do kompletu z lejącego materiału. Jeżeli chodzi o buty, to modelka zdecydowała się na czarne szpilki na cienkich paskach. Całość ozdobiła wielkimi okularami przeciwsłonecznymi i brązową designerską torebką. Wyglądała zachowawczo ale szykownie i z klasą. Kobieta przez wielu była krytykowana za to, że pozwoliła córce tak wcześnie rozpocząć przygodę z modelingiem. Cindy zdradziła, że kazała córce „iść na całość” a w razie jakichkolwiek problemów zawsze może liczyć na jej radę czy wsparcie.

Kaia natomiast powiedziała, że jeżeli ma być porównywana do kogokolwiek, to porównanie jej z słynną mamą jest największym komplementem.

Która z nich prezentowała się lepiej?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Czy Kaia Gerber przesadziła udostępniając taką fotografię?

53-letnia Cindy Crawford bez makijażu; przypomina siebie? (ZDJĘCIA)

17-letnia Kaia Gerber z mamą, Cindy Crawford na zakupach (ZDJĘCIA)

Cindy Crawford Kaia Gerber

fot.Forum/Eaglepress

Cindy Crawford Kaia Gerber

fot.FORUM/Eaglepress