Styl dzieci gwiazd to temat rzeka. Są sławy, jak Kim Kardashian, które potrafią wydać fortunę na garderobę swoich maluchów. Ostatnio Kaja Śródka w rozmowie z agencją Newseria Lifestyle pochwaliła się, jak dba o styl swojego rocznego synka, Teosia. Okazuje się, że wzoruje się na Ekskluzywnym Menelu:

– Mój styl ubierania Teodora nazywamy stylem małego ekskluzywnego menela, ponieważ uwielbiam mu kupować wszystko za duże. Może on wyglądać jak biedny wycieruch, bo tu ma za duży mankiet, tam jakieś spodnie powłóczy za sobą, nogawki są popodwijane. Lubię taki rodzaj luzu, nie lubię jak się dzieci przebiera np. dziewczynki w białych rajstopkach. Moim zdaniem fajnie jak dzieci są takie luzackie i taki styl uprawiam w kontekście Tosia.

Kaja dba o jakość materiałów:

– Ubrania, które dla niego kupuję mają być fajne, ekologiczne, wykonane z dobrych materiałów i wygodne, żeby syn mógł w nich biegać, przewracać się, żeby nic go nie obcierało. Dlatego też kupuję mu je trochę za duże, żeby miał swobodę swoich wariackich ruchów, a nie był opakowany w jakiś dziwny mundurek.

O fryzurę chłopca zadbał sam Robert Kupisz:

– Do Roberta chodzę robić coś z włosami, których jak na razie mam trochę więcej niż Teodor. On przyjechał z tatą do nas w odwiedziny, a potem mieliśmy iść na lunch. Stwierdziliśmy, że możemy się powygłupiać i jakoś go ostrzyc. Maja Sablewska, która była operatorem telefonu, on strzyżony u dziewczyn i tak się zdarzyło, że pierwsze postrzyżyny rzeczywiście były takie bardzo wysublimowane, w świetnym otoczeniu.

Powiało wielkim światem?

&nbsp

Nie zgadniecie, jak Kaja Śródka dba o styl syna (VIDEO)