Odkąd Tomasz Wolny został jednym z gospodarzy programu „Pytanie na Śniadanie”, jego rozpoznawalność w Polsce znacznie wzrosła. I choć jeszcze przed prowadzeniem tak zwanej śniadaniówki, telewidzowie mogli kojarzyć jego twarz z telewizji, poranne pasmo przyniosło mu największy rozgłos.

Kim jest rodzina Donalda Tuska? W domu mówiono po niemiecku, ojciec go lał, a żona wdała się w romans

Dziennikarz co prawda nie często opowiada ze szczegółami na temat swojego życia prywatnego, ale czasami robi wyjątki. Ostatnio pochwalił się na Instagramie sukcesem swojej żony, Agaty.

Tomasz Wolny chwali się w sieci sukcesem żony

Tomasz Wolny i Agata Tomaszewska-Wolna są małżeństwem od 14 lat. Owocem ich miłości jest trójka dzieci. I choć para rzadko wspólnie pozuje fotoreporterom, gwiazda TVP często ciepło wypowiada się o żonie. Nic więc dziwnego, że 43-latek jej sukcesem postanowił pochwalić się na Instagramie. Jakim konkretnie? Okazuje się, że dziennikarka napisała książkę dla dzieci i rodziców.

OMG! Ela Romanowska odkryła swoją siostrę. Z tą Miss są łudząco podobne do siebie

Nigdy nie była w cieniu, ale teraz należy się jej pierwszy plan! Dziewczyna, dzięki której wygrałem wszystko! Nie lubi i nie umie się promować (dowód – założyła instagrama w roku 2023, kilka dni temu) ale ja to wiem, a Wam polecam się przekonać, że ta jakość broni się sama! Żona, Mama, Dziennikarka, a teraz pokazała się z innej strony. Napisała książkę i nie mogę być z niej bardziej dumny!!! „ALEMAMA czyli historia z życia wzięta”. To książka dla dzieci i rodziców. Tych pierwszych rozbawi, tych drugich pocieszy. I udowodni, że choć rodzicielstwo to nie bajka, nie ma lepszej przygody! – napisał w social mediach Tomasz Wolny.

Przypomnijmy, że Agata Tomaszewska-Wolny pracuje w konkurencyjnej dla Tomasza telewizji. Dziennikarkę można na co dzień oglądać na ekranach TVN24. Zresztą to właśnie w stacji TVN, 15 lat temu, para się poznała. Rok później zakochani stanęli na ślubnym kobiercu.

Maciej Musiał pokazał mamę na Instagramie. Fani przecierają oczy ze zdumienia!

Tomasz Wolny, SK: Koncert „Gramy dla Europy” z okazji 15-lecia przystąpienia Polski do Unii Europejskiej, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Agata Tomaszewska, Tomasz Wolny, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA