Selena Gomez (31 l.) od dawna szukała prawdziwej miłości po bolesnym zerwaniu z Justinem Bieberem. W grudniu ujawniła nowy związek z producentem muzycznym Benny Blanco (35 l.). Okazało się, że jest byłym kumplem Biebera.

Zakochana Selena Gomez zdradza co jest dla niej najważniejsze w związku

Selena Gomez na randce z Benny Blanc

Para od czasu ujawnienia się często jest widywana razem na mieście. Dwa dni temu pojawili się na meczu koszykówki Los Angeles Lakers i Miami Heat. Teraz pojawiły się zdjęcia w sieci, jak obydwoje opuszczają po meczu arenę w Los Angeles.

Nowy post Seleny Gomez mówi wszystko! Znów jest zakochana

Widzimy, że Selena i Benny musieli być asekurowani przez ochronę, bo fotoreporterzy nie dawali im spokoju. Mimo tego obydwoje wyszli z areny z uśmiechem na ustach. Warto zauważyć, że nowy partner artystki obejmował ją wzdłuż talii, co pokazuje, że się o nią troszczy i opiekuje.

Z kolei Justin Bieber często jest nagrywany przez fotoreporterów, jak idzie daleko przed Hailey Bieber, nie czekają na swoją partnerkę.

Fot. BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Selena Gomez i Benny Blanco podobno spotykają się od pół roku, ale znają się od 2015 roku, kiedy razem współpracowali przy singlu „Same Old Love”.

Selena Gomez jest w związku z przyjacielem swojego eks Justina Biebera

Fot.  CPR/D.Sanchez / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Fot. CPR/D.Sanchez / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Fot. BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Fot: BACKGRID / Backgrid USA / Forum