Kanye West spędził urodziny bez swojej ukochanej (FOTO)

2-R1 2-R1

W zeszłym roku Kanye West dostał na urodziny od Kim Kardashian Lamborghini za 750 tysięcy dolarów. W tym roku zdecydowanie obniżył swoje wymagania i nie chciał nic… W końcu jego dziewczyna jest w ciąży.

Kim zrobiła słodki kolaż z ich wspólnych zdjęć i wstawiła go na Instagram. Niestety jej ukochany spędził urodziny bez niej – Kanye bawił się w Nowym Jorku w towarzystwie Jaya-Z i Beyonce.

Kardashianka w tym czasie siedziała przed komputerem i bawiła się wrzucaniem fotek do sieci, w końcu świat musi myśleć, że tej dwójce świetnie się układa…

&nbsp
Kaye West spędził urodziny bez swojej ukochanej

Kaye West spędził urodziny bez swojej ukochanej

Kaye West spędził urodziny bez swojej ukochanej

Kaye West spędził urodziny bez swojej ukochanej

Kaye West spędził urodziny bez swojej ukochanej

 
45 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

wyjatkowo zalosna baba…dala sie zmanipulowac walnietej matce.

Ma przynajmniej swoje lustereczko :P:P

Smutna prawda jest taka , ze koleś jest gejem , a ona dając mu alibi dzieciakem Zarabia na swój własny show.

Jak patrzy na jej wadzajne dziekuje Bogu, ze lubi chlopakow

Ona jest jak wiadro

szkoda mi jej…. bo z teg zwiazku bedzie lipa. jest jaka jest,ale maja dziecko i to ICH ŁĄCZY !

gość, 10-06-13, 22:45 napisał(a):Przeciez jest w ostatnim m-cu ciąży i nie może latać samolotem.Za to Kanye w ciąży nie jest więc mógłby ruszyć łaskawie cztery litery.Smutna prawda jest taka, że Kim ma taką reputację jaką ma i żaden porządny facet nie będzie chciał z nią być. Dlatego zostają jej tacy palanci.

Ogladam ich show i bardzo lubie

Wiedział że jest bardzo medialna osoba ale wtedy tym się nie przejmował a mi jej szkoda nie ma dziewczyna szczęścia

Przeciez jest w ostatnim m-cu ciąży i nie może latać samolotem.

pewno wstydzi sie pokazywac z ta maciora co ma tone tluszczu na sobie-aby tak ja oddac do rzezni po porodzie i ubic

ale ona jest ohyna-ide rzygac

jej morda wyglada tak jakby miala za chwile wybuchnac

gość, 10-06-13, 18:49 napisał(a):Wspolczuje jej jak czlowiek czlowiekowi… Widac ze jest smutna, blasku w oczach tez juz nie ma. Noz mi sie w kieszeni otwiera jak widze takich typow jak Kanye . Chcial sex bez zobowiazan to mogl to inaczej zalatwic.karma zawsze wraca, do niej w postaci westa a westa też dopadnie

i zapewne romans sie ukladal…..dopoki ta idiotka nie chciala pojsc krok dalej by znowu narobic wokol siebie szumu i…..specjalnie zaszla w ciaze wymuszajac slub (ktorego jak sie okazalo tak latwo nie wymusi jesli w ogole). tej dziewczynie tylko kasa w glowie. biedne dziecko.

on ją tak samo traktuje jak ona Krisa… Karma

pewnie zrobiła się jeszcze szersza w kroku, bo ciąża i nawet jego murzyński penis się gubi w niej:D a po porodzie to już w ogóle krater jej zostanie i szybko zrobi plastyke waginy, na szczęście stać ją.Ewentualnie mógłby ją jeszcze analnie zapinać, ale znając życie tam też już luźno, swoją drogą to ona musi mieć strasznie duże klocki przy takim zadzie

facet sie wstydzi pokazywać z tym debilem karakanem, w dodatku spasionym i nie potrafiącym się ubrać ani wysłowić

Wspolczuje jej jak czlowiek czlowiekowi… Widac ze jest smutna, blasku w oczach tez juz nie ma. Noz mi sie w kieszeni otwiera jak widze takich typow jak Kanye . Chcial sex bez zobowiazan to mogl to inaczej zalatwic.

gość, 10-06-13, 15:16 napisał(a):Serio? Co jest miedzy tym dwojgiem to ich sprawa i tylko oni wiedza jak jest … nie kocham tej kobiety ale jak mnie tak szkamowano podczas ciazy to bym zglupiala!oparła całą swoją “karierę” na sprzedawaniu swojego życia nawet najintymniejszych szczegółów wiec nie dziwne że ją komentują na każdym kroku, ma co chciała

zalał ją pewnie przez przypadek i nie chce mieć z nią nic wspólnego

west to największy dziwkarz świata!!!

szczerze? jeśli prawdą jest, że po prostu się nią znudził, a jej wciąż zależy, to ja jej współczuję – jak kobieta kobiecie. na bok odstawiam tu całą otoczkę, w jakiej ją znamy. owszem, sprzedała swoją sex taśmę, robi dziubki do kamery, ale wierzę, że też ma uczucia i jak każdy, może być zraniona. nigdy nie jest fanie, jak w związku się psuje i jedna ze stron cierpi. Wszystko się zgadza, tylko pomyśl, jak się czuli jej wcześniejsi faceci, kiedy ona z nimi zrywała (albo Amber Rose, której Kim podwędziła faceta)? Nie wiem, kto jest winien, a kto nie, ale w jej przypadku jakoś to bardziej wygląda na karę niż krzywdę.

obydwoje to straszne k****wy

takie dziwki właśnie tak mają na własne życzenie leciała na czarnego kutasa to teraz ma wcale się nie dziwie temu facetowi wydupił ją to po co ma z nią siedzieć?zaraz sobie znajdzie innego murzyna i tak w kółko

Ja mam wrażenie, że on specjalnie ją zapłodnił, żeby mieć potomka, a tak poza tym to żadnej miłości nie widzę z jego strony.

gość, 10-06-13, 16:38 napisał(a):widze, ze wszystkie zdjecia na jej kolazu sa z okresu PRZED ciaza. widac z czasu ciazy nie maja wspolnych wspomnien i znaczacych zdjec.I jak sie napracowala nad tym kolazem. 6 zdjec zlozyla w jedno i zadowolona, ze prezent stworzyla.

SKOŃCZCIE JUZ TE FARSE

widze, ze wszystkie zdjecia na jej kolazu sa z okresu PRZED ciaza. widac z czasu ciazy nie maja wspolnych wspomnien i znaczacych zdjec.

głupiutka jest strasznie, ale współczuję jej, być w ciąży z facetem, który ja kompletnie olewa, kiedy kobieta najbardziej potrzebuje wsparcia i opieki partnera, do tego musi robić dobra minę do złej gry przed resztą swiata…

gość, 10-06-13, 15:37 napisał(a):gość, 10-06-13, 14:52 napisał(a):West biegał za nia do póki jej nie puknal, jak tylko zaciążyła przestała go interesować!Nie zdziwilabym sie gdyby okazało sie ze juz nie są razem a ta pusta dziunia tylko stwarza pozory przed światem. Facet ja centralnie olal, w ogóle mi jej nie żal! Bardzo jej dobrze ma to na co zasługuje! Trzeba było sie zapezpieczac!szczerze? jeśli prawdą jest, że po prostu się nią znudził, a jej wciąż zależy, to ja jej współczuję – jak kobieta kobiecie. na bok odstawiam tu całą otoczkę, w jakiej ją znamy. owszem, sprzedała swoją sex taśmę, robi dziubki do kamery, ale wierzę, że też ma uczucia i jak każdy, może być zraniona. nigdy nie jest fanie, jak w związku się psuje i jedna ze stron cierpi.Jedyna osoba w calym tym scenariuszu, ktorej naprawde wspolczuje, jest to dziecko. Na samym starcie ma zmarnowane zycie, pomimo mnostwo kasy na koncie.

dobrze jej tak.. pusta wywłoka. buhahahahahah

West biegał za nia do póki jej nie puknal, jak tylko zaciążyła przestała go interesować!Nie zdziwilabym sie gdyby okazało sie ze juz nie są razem a ta pusta dziunia tylko stwarza pozory przed światem. Facet ja centralnie olal, w ogóle mi jej nie żal! Bardzo jej dobrze ma to na co zasługuje! Trzeba było sie zapezpieczac!

gość, 10-06-13, 14:52 napisał(a):West biegał za nia do póki jej nie puknal, jak tylko zaciążyła przestała go interesować!Nie zdziwilabym sie gdyby okazało sie ze juz nie są razem a ta pusta dziunia tylko stwarza pozory przed światem. Facet ja centralnie olal, w ogóle mi jej nie żal! Bardzo jej dobrze ma to na co zasługuje! Trzeba było sie zapezpieczac!święta racja!!! ale żeby się zabezpieczać trzeba myśleć,a bez mózgu to ciężko…

gość, 10-06-13, 15:15 napisał(a):gość, 10-06-13, 15:07 napisał(a):gość, 10-06-13, 14:52 napisał(a):West biegał za nia do póki jej nie puknal, jak tylko zaciążyła przestała go interesować!Nie zdziwilabym sie gdyby okazało sie ze juz nie są razem a ta pusta dziunia tylko stwarza pozory przed światem. Facet ja centralnie olal, w ogóle mi jej nie żal! Bardzo jej dobrze ma to na co zasługuje! Trzeba było sie zapezpieczac!święta racja!!! ale żeby się zabezpieczać trzeba myśleć,a bez mózgu to ciężko…no jako takim mysleniem sie wykazala… przeciez to nie byla wpadka tylko ciaza z premedytacja… jakos z nikim innym nie wpadla tylko z bogatym muzykiem (wczesniejsi partnerzy nie byli bogatsi od niej). teraz sie ustawila… nic nie umie robic, ich show wiecznie w tv leciec nie bedzie to trzeba bylo pomyslec o przyszlosci… west sie nie wykazal mysleniem, ze dal sie wrobic… ale tacy glupi juz sa mezczyzni, a baby cwane manipulatroki (co niektore);pJak jej West dziecko zabierze to tej jej kombinacje pojda na marne

gość, 10-06-13, 14:52 napisał(a):West biegał za nia do póki jej nie puknal, jak tylko zaciążyła przestała go interesować!Nie zdziwilabym sie gdyby okazało sie ze juz nie są razem a ta pusta dziunia tylko stwarza pozory przed światem. Facet ja centralnie olal, w ogóle mi jej nie żal! Bardzo jej dobrze ma to na co zasługuje! Trzeba było sie zapezpieczac!szczerze? jeśli prawdą jest, że po prostu się nią znudził, a jej wciąż zależy, to ja jej współczuję – jak kobieta kobiecie. na bok odstawiam tu całą otoczkę, w jakiej ją znamy. owszem, sprzedała swoją sex taśmę, robi dziubki do kamery, ale wierzę, że też ma uczucia i jak każdy, może być zraniona. nigdy nie jest fanie, jak w związku się psuje i jedna ze stron cierpi.

Serio? Co jest miedzy tym dwojgiem to ich sprawa i tylko oni wiedza jak jest … nie kocham tej kobiety ale jak mnie tak szkamowano podczas ciazy to bym zglupiala!

gość, 10-06-13, 15:07 napisał(a):gość, 10-06-13, 14:52 napisał(a):West biegał za nia do póki jej nie puknal, jak tylko zaciążyła przestała go interesować!Nie zdziwilabym sie gdyby okazało sie ze juz nie są razem a ta pusta dziunia tylko stwarza pozory przed światem. Facet ja centralnie olal, w ogóle mi jej nie żal! Bardzo jej dobrze ma to na co zasługuje! Trzeba było sie zapezpieczac!święta racja!!! ale żeby się zabezpieczać trzeba myśleć,a bez mózgu to ciężko…no jako takim mysleniem sie wykazala… przeciez to nie byla wpadka tylko ciaza z premedytacja… jakos z nikim innym nie wpadla tylko z bogatym muzykiem (wczesniejsi partnerzy nie byli bogatsi od niej). teraz sie ustawila… nic nie umie robic, ich show wiecznie w tv leciec nie bedzie to trzeba bylo pomyslec o przyszlosci… west sie nie wykazal mysleniem, ze dal sie wrobic… ale tacy glupi juz sa mezczyzni, a baby cwane manipulatroki (co niektore);p

ten zwiazek- jak mozna to tak nazwac, nie dlugo bedzie historia… kim nie jest taka glupia na jaka wyglada i zdaje sobie sprawe z tego, ze jak facet woli robic tysiac innych rzeczy niz siedziec z ciezarna partnerka czy tez urodziny spedza z przyjaciolmi a nie z nia to cos jest nie tak… ona jest tak zapatrzona w siebie (przekonana, ze trzeba ja traktowac jak krolowa) , ze niepowolilaby sie tak traktowac, wiec teraz udaje szczesliwa i zakochana, zeby to west pozniej wyszedl na tego zlego co ja zostawil z dzieciakiem. musi podreperowac wizerunek po poprzednim kontrowersyjnym malzenstwie. a jezeli naprawde tak sie zakochala w wescie i jest taka naiwna, ze on ja kocha to mi jej zal… ale jak to sie mowi karma wraca. zakpila z krissa h, zabawila sie jego kosztem dla wlasnych korzysci i teraz los jej odplaca tym samym…

gość, 10-06-13, 13:28 napisał(a):Kim K> The best!!!!!!!!!!!współczuję idolki oraz inteligencji muszki owocówki

Kim K> The best!!!!!!!!!!!

na zdjęciach sprzed ciąży widać ze sa szczęśliwi , natomiast w trakcie ciązy juz zadne z nich sie nie usmiecha , chyba ze sztucznie Kim….

Nic z tego nie będzie.

Ona juz chyba sama nie wierzy w przyszlosc tego zwiazku … jesli kiedykolwiek wierzyla. Nie zdziwiloby mnie gdyby ta para zostala stworzona dla potrzeb marketingowych.

zasysa te policzki zeby twarz moec szczuplejsza i dlatego ma takiego karpia