6-letnia North West ma w rodzinie dwie potentatki branży kosmetycznej. Ciocia Kylie trzęsie branżą urodową, mama – Kim Kardashian – również z wielką energią promuje swój kosmetyczny brand. Nic dziwnego, że Nori podgląda seniorki i je naśladuje.

Zdechł chomik North West – Kim Kardashian wpadła w panikę i obwiniła o wszystko Khloe

Do tej pory North dość często pojawiała się z czerwonymi ustami czy różowymi cieniami na oczach. Przy okazji imprez, świąt lub większych wyjść mama pozwalała 6-latce na makijażowe szaleństwo. To jednak nie podobało się ojcu – Kanye West postanowił zmienić zasady.

Kanye West zabronił North West malowania ust i używania kosmetyków

Kim zdradziła w rozmowie z E!, że Kanye West stanowczo ZABRONIŁ córce malowania ust czerwoną szminką i używania innych kolorowych kosmetyków. Stało się to w momencie największego kosmetycznego szału – gdy Nori dorwała w swoje rączki zestawy palet i szminek od cioci Kylie.

6-letnia North West najchętniej przesiaduje w GARDEROBIE mamy, Kim Kardashian – celebrytka nazywa dziecko małą fashionistką

Kim dodała, że dawniej Kanye nie traktował makijażu kilkulatki tak rygorystycznie i nie denerowował się, gdy Nori malowała sobie usta. Teraz jednak zmienił zdanie:

Od tej pory koniec z makijażem – mówi Kim.

Dobra decyzja ojca czy niepotrzebny rygor?

Kim Kardashian, fot. Forum, Backgrid USA

KimKardashian, fot. Forum, Backgrid USA

Kim Kardashian, Kanye West, fot. FORUM/Backgrid