Nie ma to jak przyjazna rywalizacja między siostrami. Kim Kardashian zdradziła, że chce zdetronizować Kylie Jenner (23 l.) na Instagramie, ponieważ jej młodsza siostra ją wyprzedziła. Kylie udostępniła najnowsze wideo na swoim YouTubie, gdzie pokazuje jak umalowała Kardashiankę przy pomocy swoich kosmetyków. To się dopiero nazywa perfekcyjny makijaż! Koniecznie sprawdźcie sami.

Kylie Jenner kopiuje swoją mamę. W nowej fryzurze wygląda zupełnie jak Kris

Idealny make-up według Kylie Jenner

Kylie Jenner jest nie tylko najmłodszą miliarderką, ale zgromadziła na swoim Instagramie największą liczbę obserwatorów. Z całej rodziny Kardashian-Jenner to Kylie ma największą liczbę obserwujących. Jej konto na Instagramie podgląda 158 milionów Internautów. Jennerka postanowiła podzielić się filmikiem, na którym zdradza swoje ulubione triki kosmetyczne.

Jednolita cera, mocne brwi i wykonturowana twarz – triki Jennerki na perfekcyjny wygląd

Kylie wykonała siostrze codzienny makijaż. Podpatrując miliarderkę na Instagramie można zauważyć, że Jennerka lubi gdy twarz jest wygładzona a koloryt wyrównany. Kylie ma zawsze perfekcyjnie wyrysowane brwi i mocne konturowanie twarzy.

Po nałożeniu podkładu, Jennerka utrwaliła sypkim pudrem okolice pod oczami. Dzięki temu korektor nie będzie zbierał się w zmarszczkach, a przy okazji okolica ta będzie rozjaśniona. Jeżeli chodzi o przyciemnianie twarzy, Kylie wykonturowała siostrze twarzy przy pomocy stick’u brązującego. Jennerka zaznaczyła linię żuchwy, czoło, boki nosa i pod kośćmi policzkowymi. Dzięki temu zabiegowi twarzy wydaje się optycznie szczuplejsza.

Kylie po wykonturowaniu twarzy Kim ponownie sięgnęła po sypki puder, którym zaznaczyła te miejsca, gdzie wcześniej nakładała kremowy bronzer. Ostatnim krokiem perfekcyjnie wykonturowanej twarzy według Kylie jest, poprawienie przyciemnionych miejsc bronzerem w kamieniu.

Kim Kardashian bez makijażu:

Kim Kardashian Kylie Jenner

Screen z filmiku Kylie Jenner na YouTube: Get Ready With Us: Kim and Kylie

Miliarderka przykłada ogromną uwagę do brwi. Najlepiej gdy są idealnie wyrysowane a włoski ujarzmione. Jennerka uzupełniła kredką brwi siostry, by po chwili przejść do cieniowania oczu. Ulubionym cieniem Kylie są matowe odcienie brązu. Obowiązkowym elementem makijażu Kardashianek jest kreska na powiece, która robi efekt kociego oka i długie rzęsy.

Ostatnim krokiem jest nałożenie różu na policzki, który ożywia buzię i oczywiście odmładza. Tajemniczym trikiem Kylie na świeże spojrzenie, jest nałożenie połyskującego cienia w kąciku oka. By wszystkie warstwy makijażu scaliły się ze sobą i nie zrobiły maski –  Jennerka użyła mgiełki i popsikała twarz siostry.

Przy okazji tutorialu makijażowego siostry nawzajem odpowiadały na pytania od fanów. Wiedzieliście, że pierwszym zauroczeniem Kim był aktor – Johnny Deep?

Całe wideo możecie zobaczyć poniżej! 

Kim Kardashian w makijażu zrobionym przez Kylie Jenner:

Dajcie znać czy testowałyście któryś z trików kosmetycznych wymienionych w artykule.

Możecie pisać na [email protected]

Czekamy na Wasze wiadomości!

ZOBACZ WIĘCEJ:

Kylie Jenner SCHUDŁA! Zapewniła, że każdego dnia WALCZY o formę na LATO; w tym stroju to widać (ZDJĘCIA)

Ciężkie życie Kylie Jenner! Miliarderka pokazała swoją kolekcję samochodów za 14 milionów dolarów

Kylie Jenner w strasznym kolorze włosów. Kiedyś podobnie wyglądała jej siostra Kim

Kim Kardashian

Fot.Forum/Backgrid USA

Kim Kardashian

Fot.Forum/Backgrid USA

Kylie Jenner

Fot.Forum/X17