Wiosenna ramówka 2021 przyciągnęła plejadę gwiazd. Stacja zaprezentowała widzom nowe seriale i programy, a gwiazdy swoje stylizacje. Słynna stylistka, Karolina Domaradzka skwitowała wybieg jednym zdaniem: „Największe polskie wesele tego roku”.

Karolina Domaradzka ocenia ramówkę Polsatu

Stylistka Karolina Domaradzka o butach Blanki Lipińskiej: ŻENUJĄCO kiczowate. Nosiła je też Anna Lewandowska

Karolina Domaradzka subiektywnie oceniła kreację gwiazd Polsatu. Ostrzegła, że przegląd będzie dotyczył tylko stylizacji, które „nie są ludźmi i nie mają mózgu„, po drugie oświadczyła, że „szanuje wybory odzieżowe zaproszonych gości na wiosenną ramówkę„. Stylistka uważa, że stacja kazała gwiazdom ubrać się w kolorowe outfity: 

Mam nieodparte wrażenie, że z bardzo podobnej techniki manipulacji skorzystała stacja Polsat, która czując w powietrzu zbliżającą się wiosnę i chcąc nawiązać strojami gości do swojej nowej ramówki, zasugerowała im, by ci przyodziali swoje kolorowe outfity, które akurat mi przywołały na myśl tandetne polskie wesele, na którym późno szukać mody, o poczuciu jakiejkolwiek estetyki nie wspominając – tłumaczy.

Kategoria „Liliowy”: przyznaje, że to jeden z nadchodzących kolorów, ale na pewnie nie rozkloszowana spódnica, którą ma na sobie Paulina Sykut- Jeżyna. Monika Miller również postawiła na ten kolor, ale została skrytykowana za fason: „Krótka sukienka beza, jaką jeszcze kilkadziesiąt lat temu wybrałyby na swoją studniówkę amerykańskie dziewczęta„. Z kolei Edyta Herbuś została skrytykowana za fryzurę, która według Karoliny została zainspirowana teledyskiem Disco-Polo.

Domaradzka kolejną kategorię nazwała „Jestę doltonistom”. U Joanny Liszowskiej zauważyła tylko fryzurę, ponieważ cała stylizacja jest bezbarwna: „Zdaje się, że niektórzy wyłamali się z tendencji przyodziewania pastelowo-kolorowych stylizacji i zamiast na pigmentacji, woleli skupić się na włosach„. Look Anny Dereszowskiej został nazwany „mundurkiem weselnego kelnera„.

Stylistka OSTRO o szpilkach projektu Blanki Lipińskiej: „Najbrzydsze, jakie kiedykolwiek zrobiono”

Nawet Ewa Gawryluk, która została gwiazdą ramówki Polsatu, dostała naganę. Karolina przyznaje, że fason sukienki jest jak najbardziej poprawny, ale sposób jego noszenia już nie: „przaśny i nastawiony na pokazanie ciała, co z modą nie ma nic wspólnego„.

Kolejna kategoria: „RÓŻOWO MI”. Tamara Arciuch została najbardziej zaatakowana. Domaradzka pisze, że nie potrafi nawet spojrzeć na tę stylizację przez różowe okulary i boli ją fakt, że ktoś pozwolił, aby aktorka wyszła tak na ściankę: „Przypominająca raczej sukienkę dla podrabianej lalki Barbie niż kreację wieczorową„.

Magdalena Narożna w drwiący sposób nazwana „Hubba Bubba„. Marietta Żukowska nazwana tanią podróbką Marilyn Monroe.

Kategoria „Zaskocz ciocię”. Domaradzka stwierdza, że Małgorzata Socha ma najbardziej nudną stylizację, Katarzyna Skrzynecka przebrała się za samą ciocię, a Anna Wyszkoni nic specjalnego nie zrobiła, a i tak zaskoczyła ciocię.

Stylistka opowiedziała o stylizacji Dody. Ta sukienka to nie był przypadkowy wybór