W czwartek odbyła się premiera filmu „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy”. Na projekcji zjawiło się mnóstwo gwiazd, a wśród nich Doda. Obok artystki nie można było przejść obojętnie. Większość pań pojawiła się na premierze w garniturach, żakietach czy marynarkach. Tymczasem Doda postawiła na białą sukienkę w groszki, a do tego szpilki z identycznym wzorem.

Doda zachwyca FIGURĄ na Lazurowym Wybrzeżu: „Nasze dobro narodowe”

Karolina Domaradzka o sukience Dody

Doda zdecydowała się na białą mini z bufiastymi rękawami, którą zaprojektowała Patrycja Kujawa. Artystka często wybiera kreacje właśnie tej projektantki. Sukienka wyeksponowała długie nogi piosenkarki, a także podkreśliła jej talię i biust. Okazuje się, że Doda sama wybrała tę sukienkę właśnie na tę okoliczność. Resztą oprawy zajęła się stylistka, Karolina Domaradzka. Na swoim profilu udostępniła zdjęcie Dody i zdradziła, czym się kierowała, kiedy stylizowała wokalistkę.

Trzeba przyznać, że ta z pozoru zwykła kreacja prezentowała się na Dodzie znakomicie. Jak widać, nie trzeba kombinować ze stylizacją, a czasem mniej, znaczy więcej. Podoba Wam się Doda w takiej odsłonie?

Kochani, wczoraj wieczorem odbyła się premiera filmu „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy”, na której pojawiła się @dodaqueen w stylizacji, którą przygotowałam na bazie sukienki autorstwa @kujawa.patrycja_designer (Doda osobiście wybrała ją na tę konkretną okoliczność). W przygotowaniu outfitu wykorzystałam konwencję total look w nurcie grochów na całej powierzchni stylizacji, a look wykończyłam ultramodną w tym sezonie czerwoną torebką korespondującą z czerwonymi ustami, czarną marynarką oversize zarzuconą na ramiona oraz prostą fryzurą i bardzo delikatną biżuterią – napisała Karolina Domaradzka.

View this post on Instagram

Kochani, wczoraj wieczorem odbyła się premiera filmu „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy”, na której pojawiła się @dodaqueen w stylizacji, którą przygotowałam na bazie sukienki autorstwa @kujawa.patrycja_designer ( Doda osobiście wybrała ją na tę konkretną okoliczność ). W przygotowaniu outfitu wykorzystałam konwencję total look w nurcie grochów na całej powierzchni stylizacji, a look wykończyłam ultramodną w tym sezonie czerwoną torebką korespondującą z czerwonymi ustami, czarną marynarką oversize zarzuconą na ramiona oraz prostą fryzurą i bardzo delikatną biżuterią. Relację z imprezy obejrzycie na IS @dodaqueen. Czekacie na film @dodaqueen pt. „Dziewczyny z Dubaju”? Ja bardzo! Serio piszę. To będzie sztos, haha! Miłego piątku! #fashionstylist #fashionstyle

A post shared by D O M A R A D Z K A (@karolina_domaradzka) on

ZOBACZ TEŻ:

Doda wynajęła jacht do filmu „Dziewczyny z Dubaju”. Sporo za to zapłaci

Doda z Emilem pozują w Cannes: Fanki mojego męża będą pocieszone

 

Doda na czerwonym dywanie

Doda/fot. AKPA

Doda w białej sukience

Doda/fot. AKPA

Doda w kinie

Doda/fot. Instagram/dodaqueen

Doda na ściance

Doda/fot. AKPA