Małgorzata Rozenek-Majdan (43 l.) słynie z nietuzinkowego stylu ubierania, który jedni kochają, a drudzy nienawidzą. Często stawia na odważne dodatki. Tym razem zareklamowała sportowe buty. Nie wszystkim przypadły do gustu, a głos w komentarzach zabrała nawet stylistka Karolina Domaradzka.

Anna Lewandowska nosi ubrania z METKAMI? Stylistka tłumaczy dlaczego i jak pracownicy sieciówek są wściekli

Karolina Domaradzka skrytykowała buty Małgorzaty Rozenek

Małgorzata Rozenek dodała zdjęcie w sportowym obuwiu w miętowym kolorze.

Jeśli chcesz zdobywać świat, musisz mieć wygodne buty 😁 – napisała.

Chociaż na pierwszy rzut oka to dość zwyczajne obuwie, wzbudziło wiele emocji. Jedna z internautek napisała:

Pani Małgosiu uwielbiam Panią ale te buty to dramat, ciotka klotka ze stadionu, jestem na nie 🙁

Swoje zdanie postanowiła wyrazić również Karolina Domaradzka, znana stylistka z Instagrama, która słynie z ciętego języka. Jakiś czas temu krytykowała m.in. styl Blanki Lipińskiej.

ZOBACZ: Stylistka Karolina Domaradzka o butach Blanki Lipińskiej: ŻENUJĄCO kiczowate. Nosiła je też Anna Lewandowska

Masz rację. Buty pod względem estetycznym i modowym to tragedia. Intuicja i Twoje poczucie stylu Cię nie zawiodły. Może i są wygodne ale nic poza tym. Przaśne, przerysowane, świecące, trudne do wystylizowania. Nie będą pasowały do niczego innego, jak tylko do szarego dresu z cyrkoniami albo do kostiumu na Halloween mającego udawać styl Paris Hilton – odpowiedziała internautce.

Głos w dyskusji zabrała sama Rozenek. Przy okazji wbiła szpilę stylistce.

Dla dobrego stylisty nie ma czegoś takiego jak „trudne do wystylizowania” to tylko kwestia wyobraźni 😁 mam dokładnie odwrotne zdanie: buty pasujące do dresu, spódnicy, spodni, szortów. Buty, które niczego nie udają, nie sadzą się na nic. Pomysł „skarpety z podeszwą” pojawia się zresztą w wielu innych markach. Jak cudownie, że moda pozwala każdemu mieć rację 😁

Domaradzka odpowiedziała:

Dobry stylista nie próbuje stylizować złego produktu za wszelką cenę w obawie przed tym, że ktoś, kto nie ma pojęcia o stylizowaniu zarzuci mu brak kompetencji.
Każdy ma prawo nosić to, co mu się podoba, tak samo jak każdy ma prawo do subiektywnej oceny wszystkiego, co go otacza.
Ja tutaj nie przyszłam stawiać na swoim. Przedstawiam alternatywny punkt widzenia w kraju, w którym wielu myli modę ze sponsorowanymi postami na Instagramie. Pozdrawiam i życzę sukcesów ❤️

Rozenek ostatecznie postanowiła zakończyć dyskusję takimi słowami:

Dobrze, że to nie jest rozmowa między „dobrym stylistą ani kimś kto „nie ma pojęcia o stylizowaniu” 😂 zresztą to tylko buty 😁 pozdrawiam i życzę sukcesów 😘

Wśród komentujących znaleźli się oczywiście też tacy, którzy zachwalali, że obuwie jest przede wszystkim bardzo wygodne.

Małgorzata Rozenek świętuje roczek Henia. Zdradziła, kiedy dowiedziała się o ciąży: „Biegałam w euforii”

A Wy co myślicie na ich temat?

 

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan fot. Radoslaw NAWROCKI / Forum

scena z: Małgorzata Rozenek-Majdan, SK:, , fot. Podlewski/AKPA