Karolina Gilon rozpoznawalność zyskała dzięki udziałowi w programie „Top Model”. Mimo że wcześniej próbowała swoich sił w telewizyjnych projektach, dopiero po tym hicie stacji TVN, uzyskała status pełnoprawnej celebrytki. Odbiorcy polubili ją do tego stopnia, że w pewnym momencie zgłosił się po nią Polsat. 35-latka została prowadzącą „Love Island. Wyspa miłości”. Choć format jest lubiany przez widzów, Edward Miszczak podjął decyzję, że musi on teraz „poleżakować”, by fani mogli za nim zatęsknić. Co na to Karolina?

Anita Sokołowska już odcina kupony od udziału w TzG? „Ofert tylko przybywa”

Karolina Gilon ma żal do Edwarda Miszczaka?

Odkąd Edward Miszczak został dyrektorem programowym telewizji Polsat, zdecydował się na kilka mniej lub bardziej trafnych zmian. A jedną z nich jest „odłożenie na półkę” programu „Love Island. Wyspa miłości”. Chodzi o randkowe reality show, które od 5 lat prowadzi Karolina Gilon. I choć widzowie mogli już śledzić dziewięć edycji, na dziesiątą będą musieli poczekać. Jak długo? Na ten moment nie wiadomo.

Dagmara Kaźmierska opublikowała NOWE OŚWIADCZENIE! „Nie byłam zwyrodnialcem”

Czy to oznacza, że Karolina Gilon została bez pracy? Niekoniecznie. Plotki głoszą, że celebrytka ma jesienią wystąpić w „Tańcu z gwiazdami”. Poza tym jest też brana pod uwagę jako jedna z prowadzących powstającej w stacji śniadaniówki. I choć nie brzmi to źle, niektórzy mogą sądzić, że gwiazda ma żal do Edwarda Miszczaka o „zabranie” jej projektu. Czy tak jest w rzeczywistości? Niezupełnie.

Będę tęskniła na maksa. Nie chcę powiedzieć, że jestem zła i wściekła, że tego nie będzie. A tak serio, przyjęłam tę decyzję z pokorą i wiem, po co robimy tę przerwę. Będę tęskniła bardzo, bo to są emocje nie do opisania. Są to dwa miesiące fantastycznej przygody na wyspie miłości – powiedziała w rozmowie z Jastrząb Post.

Karolina trzyma jednak za słowo swojego szefa, który powiedział, że program wróci jeszcze na antenę.

Prawie doszłoby do tragedii na planie Dzień Dobry TVN. Bartek Jędrzejak zabrał głos

Karolina Gilon, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Martyna Wojciechowsk, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Karolina Gilon, SK:, , fot. Podlewski/AKPA