Nie od dziś wiadomo, że programy w których udział biorą gwiazdy, służą nie tylko rozrywce widzów, lecz także dają szansę, by karierę uczestników odświeżyć czy też popchnąć w innym kierunku. A podobno już na własnej skórze przekonuje się o tym Anita Sokołowska, która po wygraniu 27. edycji „Tańca z gwiazdami” nie może narzekać na brak nowych propozycji zawodowych.

Agnieszka Sienkiewicz odnosi się do stawek dla aktorów i zaskakuje wypowiedzią

Anita Sokołowska już odcina kupony od wygranej w „Tańcu z gwiazdami”? Aktorka ma dostawać liczne propozycje

Anita Sokołowska była jedną z uczestniczek 27. sezonu „Tańca z gwiazdami”. I choć miała bardzo silną konkurencję, ostatecznie wygrała show. Na co chce przeznaczyć swoją nagrodę, czyli 100 tysięcy złotych?

Nie wiem, nie wiem. Ja naprawdę w ogóle nie zakładałam, że ja wygram, więc jakby nie mam planu A ani planu B. Nie wiem, zastanowię się – powiedziała po finale programu.

Judi Dench już nie wróci do filmów, „Ja już prawie nic nie widzę”

A czy wie, jak chce wykorzystać swoje dodatkowe 5 minut, które otrzymała za udział w tanecznym show? Jak informuje portal Świat Gwiazd 48-latka właśnie otrzymała bardzo ciekawą propozycję aktorską.

Na razie szczegóły są owiane tajemnicą, ale już teraz Anita mówi, że przeczuwa hit. Przedwczoraj zarwała noc, czytając scenariusz do 3 nad ranem. Tak ją wciągnął, że z trudem się od niego oderwała – mówi źródło portalu.

Informator donosi także, że ofert jest na stole całkiem sporo. Anita wie, że to jest jej czas i ma zamiar wykorzystać go najbardziej, jak to możliwe.

Dagmara Kaźmierska opublikowała NOWE OŚWIADCZENIE! „Nie byłam zwyrodnialcem”

Jacek Jeschke, Anita Sokołowska, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Anita Sokołowska, Jacek Jeschke, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Anita Sokołowska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA