Anonimowość w internecie dodaje niektórym „odwagi” do… krzywdzenia innych.

Ofiarą przykrych, a nawet obrzydliwych komentarzy padają chyba wszyscy celebryci i wszystkie gwiazdy. Są tacy, którzy to ignorują, są jednak i takie osoby, którym zwyczajnie robi się przykro, gdy dowiadują się, jak wredni potrafią być ludzie.

Zobacz: Kaja Paschalska powróciła do muzyki i spotkał ją HEJT

Karolina Malinowska, modelka, a prywatnie żona Oliviera Janiaka i mama trzech wspaniałych synów, musiała się poczuć naprawdę niefajnie, gdy przeczytała o sobie przykre komentarze. Internauci w wyjątkowo ordynarny sposób skomentowali jej zdjęcia zrobione podczas zabawy z dziećmi:

I kiedy znowu czytasz o sobie per paszczur. No cóż tak wygląda 🐉 bawiący się ze swoimi dziećmi. Przepraszam urażonych Rodaków za brak makijażu i pozdrawiam wszystkie matki w podartych jeansach. OŁ JE!!! – napisała Malinowska.

Problem gwiazdy, która jest mamą i nie zawsze ma czas na perfekcyjny makijaż, fryzurę prosto z salonu i idealną stylówkę zna wiele kobiet show-biznesu. Radzą sobie różnie – Maja Bohosiewicz ma ostry język i duży dystans do siebie – gasi wszystkich, którzy chcą jej dokuczyć.

Anna Mucha swego czasu denerwowała się, gdy paparazzi robili jej zdjęcia w prywatnym czasie, gdy nie wyglądała „wyjściowo”.

Czytaj też: Anna Lewandowska WŚCIEKŁA na swoją hejterkę! (Instagram)

Na szczęście są też mądrzy ludzie w sieci:

To zdjęcie jest takie kochane 😍

I Pani bierze to na poważnie 😂naturalność to najlepsze piękno !

Każdy chciałby tak wyglądać w wersji paszczurowatej 😉

Piękna, naturalna,kochająca mama. Mama trójki dzieci. Medal Ci się należy! Podziwiam Ciebie nieustannie. ❤❤❤

Jestes Najlepsza!:D Czy musimy stale spełniać czyjes oczekiwania? Jaka bys nie byla-dla innych zawsze będziesz „za ladna”,”za brzydka”,”za madra”,”za glupia” etc. Basz soba i nie ustawaj w tym! – piszą internauci pod postem Malinowskiej.

I tego się trzymajmy