Długotrwałe związki w show-biznesie to niestety rzadkość. Teraz zagraniczne media żyją rozwodem Jennifer Garner i Bena Afflecka. Oni wydają się jednak dla siebie stworzeni i nic nie wskazuje na to, by kiedykolwiek miał dopaść ich jakiś kryzys.

Karolina Malinowska i Olivier Janiak doczekali się trzech synów. Karolina zrezygnowała z kariery modelki i zajęła się ich wychowaniem. W TVP ABC prowadzi autorski program o dzieciach, pisze też bloga. Oliver też nie może narzekać na brak zajęć.

Karolina chętnie chwali się życiem rodzinnym na Instagramie. Właśnie pokazała dość nietypowy prezent od męża – różowy kask. Czyżby szykowały się romantyczne przejażdżki motocyklem?

Kask jest na pewno dużo lepszym podarunkiem, niż pierwszy prezent, jaki Malinowska dostała od ukochanego. Tak wspominała to kiedyś w rozmowie z Gwiadzami:

Pierwszy prezent pod choinkę, jaki dostałam od męża to był obraz. Niestety, według mnie wątpliwej urody. Była to czarna Matka Boska namalowana na białym tle. Nie miałam pojęcia, gdzie to powiesić.

Para idealna?

&nbsp