Karolina Pisarek stała się rozpoznawalna dzięki programowi „Top Model”. Gosia Leitner wzięła ją pod swoje skrzydła, co pozwoliło Karolinie jako jedynej z niewielu rozwiną karierę. Pracowała już z takimi markami jak: Calzedonia, Pantene, Mohito, PLNY Lala, Sugarfree, Sinsay i Apart.

Karolina Pisarek w Waraszawie

OMG! Karolina Pisarek CAŁUJE się na jachcie z nowym facetem (WIDEO)

Natomiast jeszcze głośniej o modelce się zrobiło, kiedy zaczęła mówić o swoich związkach i rozstaniach. Szczególnie ostatnio, kiedy w grudniu rozstała się z chłopakiem, Danielem Kenjim Matsunagą – modelem, aktorem i piłkarzem brazylijskiego klubu Kaye F.C, a na początku roku całowała się na jachcie z Jaime Camarą (40 l.)  w Miami – brazylijski kierowca wyścigowy. W Walentynki poinformowała, że są razem.

Karolina Pisarek o nowym 40-letnim chłopaku: „Zaczęłam coś, co daje mi szczęście i spokój” (WIDEO)

Pisarek w środę została przyłapana na ulicach Warszawy. Mimo koronawirusa modelka nie zwalnia tempa w pracy i bierze udział w jakimś tajemniczym projekcie. Widzimy, że Karolina ma wyczucie stylu i bliżej jej do ulic Nowego Jorku niż Paryża. Jej stylizacje są bardzo podobne do modelek: Gigi Hadid, czy Kendall Jenner.

Przypominamy, że teraz możemy oglądać jej poczynania w programie „Ameryka Express”, gdzie wyjechała na wyprawę z przyjaciółką – modelką.

Karolina Pisarek o udziale w „Ameryka Express”: „Mam nadzieję, że wszyscy mnie polubią”

Karolina Pisarek, SK:, , fot. AKPA/AKPA

Karolina Pisarek, SK:, , fot. AKPA/AKPA

Karolina Pisarek, SK:, , fot. AKPA/AKPA

Karolina Pisarek, SK:, , fot. AKPA/AKPA