Śmierć księżnej Diany wstrząsnęła całym światem i do dziś w rocznicę odejścia Królowej Ludzkich Serc fani chętnie ją wspominają. W sieci każdego roku w okolicy września pojawia się więc morze informacji na jej temat. Jedni publikują ulubione zdjęcia z wizerunkiem Lady Di, drudzy jej najlepsze stylizacje, a jeszcze inni dzielą się „nieujawnianymi” dotąd wiadomościami z jej życia prywatnego. Są jednak również i tacy, którzy jak Kasia Cerekwicka, opowiadają, jak bardzo przeżyli tragiczny wypadek księżnej.

Kasia Cerekwicka ma sypialnię prawdziwej GWIAZDY

Katarzyna Cerekwicka wspomina dzień śmierci Lady Diany i opowiada o kradzieży

Piosenkarka umieściła niedawno na swoim Instagramie post, w którym podzieliła się z fanami przeżyciami z 31 sierpnia 1997 roku. Jak się okazuje gwiazda tego dnia informację o śmierci Diany Spencer usłyszała w radiu, szykują się do podróży. Informacja ta wstrząsnęła gwiazdą.

Księżna Diana nie żyje! Dla niej był to tragiczny koniec, dla mnie ten dzień stał się nowym początkiem a za razem końcem beztroskiego dzieciństwa. Pamiętam jak bardzo płakałyśmy z mamą w kuchni, nie pamiętam jednak czy bardziej smuciła nas śmierć Diany, czy moja przeprowadzka do stolicy. W pociągu, kiedy pasażerowie rozmawiali o Lady D. Łkałam do środka, jak to mam w zwyczaju, kiedy coś za bardzo mnie wzrusza – wspomina Katarzyna.

Kasia Cerekwicka już tak NIE WYGLĄDA! Co za metamorfoza! (FOTO)

Jednakże jak wiadomo nieszczęścia chodzą parami, o czym wokalistka przekonała się na własnej skórze tego tragicznego dnia. Konkrety? Jak zdradziła Kasia, równo 24 lata temu została ona okradziona w pociągu. Nie była to jednak robota zwykłego kieszonkowca, ponieważ, jak wspomina Kasia, złodzieje otruli ją i jej współpasażerów gazem!

Obudziwszy się w dziwnej pozycji, zauważyłam brak bagaży. W wagonie obok usłyszałam krzyki innych pasażerów: Uśpili nas, uśpili gazem! Straciłam mój dwukasetowy magnetofon z brokatowymi naklejkami, kilka płyt i ciuchy! Kasę na miesiąc życia, na szczęście ukryłam w trampkach – dodaje Cerekwicka.