Katarzyna Nosowska stroni od opowiadania o życiu prywatnym, a skupia się na swoich działaniach zawodowych. Jednak jak wiele gwiazd, ku uciesze fanów, zdarza jej się robić wyjątki. I wyjątek zrobiła publikując najnowsze zdjęcie.

Nosowska na działce bez filtrów, fani szaleją: Uwielbiam Twój NATURALNY BRAK BRWI, taki jak u mnie

Katarzyna Nosowska dodała zdjęcie z ukochanym

Artystka od wielu lat jest związana z muzykiem, Pawłem Krawczykiem, który w 2001 roku dołączył do zespołu Hey. Jak przyznała kiedyś w wywiadzie z magazynem „Uroda życia”, nie był to łatwy związek.

Jako osoba żyjąca z uzależnionym sama jestem tzw. osobą współuzależnioną. Ostatnio się z tego edukuję. Mój partner zachorował na raka duszy – wyznała.

Miłość jednak zwyciężyła, a Nosowska i Krawczyk w listopadzie 2018 roku, sformalizowali swój związek po 17 latach bycia razem. Wówczas wokalistka dodała zdjęcie, na którym zaprezentowała obrączkę. Teraz dodała archiwalne zdjęcie z Krawczykiem i jak przyznała w opisie, wówczas żadne z nich nie przypuszczało, że kiedyś będą w związku.

Patrzcie na to, jeszcze bezdzietni, ona z Heya, on z Ahimsy, nawet im się nie śni, że kiedyś zaczną odliczać bycie razem. A za rok minie 20 lat. Długa droga, czasem bardzo wyboista, ale warto było – napisała.

View this post on Instagram

Po 17 latach, po przejściach..

A post shared by Nosowska (@nosowska.official) on

ZOBACZ TEŻ:

Anita Lipnicka pokazała męża. Rzadko to robi. „To był dla nas dobry dzień”

Ola Kot wyszła za mąż?! „Jesteśmy stali w uczuciach, więc od razu małżeństwo”

Ola Szwed rzadko pokazuje partnera. Teraz pokazała ich wspólne zdjęcie. „Moja miłość”

 

Katarzyna Nosowska na ściance

Katarzyna Nosowska/fot. AKPA

Katarzyna Nosowska na ściance

Katarzyna Nosowska/fot. AKPA