Ola Kot prezenterka Eska TV w ubiegłym roku wzięła udział w „Tańcu z Gwiazdami”. Dzięki temu dała się poznać szerszemu gronu i też zyskała nowych fanów. Na jej Instagramie przybyło obserwatorów, z którymi prezenterka stale pozostaje w kontakcie.

Mamy STARE zdjęcia Oli Kot. Ale się ZMIENIŁA!

Ola Kot wzięła ślub?

Ona, tak jak wiele celebrytek, pokazuje w sieci swoje wyjazdy, zdjęcia z pracy, stylizacje czy selfie. Jednak ostatnio na jej profilu po raz pierwszy pojawiło się takie zdjęcie. Ola Kot publikowała fotkę, na której ma welon na głowie i obejmuje ukochanego. To zdjęcie i opis sprawiły, że w pierwszej chwili wiele osób pomyślało, że para wzięła ślub!

Ale nie do końca tak jest. Ola i Wiktor nie pobrali się, ale kupili wspólne mieszkanie. Para zatem żartuje, że wzięła ślub z bankiem, który udzielił im kredytu. Choć Ola i Wiktor nie zostali małżeństwem, to zakup mieszkania chyba jest wystarczającym dowodem na to, że na poważnie myślą o przyszłości.

Jedni biorą najpierw ślub ze sobą. A my najpierw poślubiliśmy bank! Jesteśmy stali w uczuciach wiec od razu małżeństwo z bankiem na 30lat. Teraz rozpoczynamy remont wiec trzymajcie kciuki i przede wszystkim życzcie nam szybkiej spłaty kredytu – napisała Ola.

Wpis Oli Kot rozbawił internautów i wiele osób przyznało, że było lub jest w podobnej sytuacji. Do rozmowy dołączył się także Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska.

  • Przeje*ane – to gorsze niż ślub – żażartował Maciej Dowbor.

  • Skądś to znam – napisała Koroniewska.

  • Związek z bankiem silniejszy niż małżeństwo. Potwierdzone info.

  • U nas też było podobnie. Powinni od razu obrączki dawać przy podpisaniu wszystkich papierów.

  • Podobno kredyty bardziej scalają niż małżeństwo.

  • Znam ten ból, ale już 1,5 roku spłacone, ślubu nadal nie było.

  • Nic tak nie cementuje związku jak kredyt na 30 lat – czytamy pod zdjęciem.

ZOBACZ TEŻ:

Prezenterka telewizyjna Ola Kot uczestniczyła w POWAŻNEJ KOLIZJI (FOTO)

Ola Kot z chłopakiem na wakacjach. To niezłe CIACHO!

Ola Kot – kim jest prezenterka i uczestniczka „Tańca z Gwiazdami”?