Kasia Warnke ten dzień zapamięta na długo. W poniedziałkowy poranek gruchnęła wiadomość, że aktorka jest w ciąży. Magazyn Show miał uzyskać tę informację od niej samej. Podano Warnke powiedziała już o tym, że spodziewa się dziecka reżyserowi Patrykowi Vedze.

Piotr Stramowski NIE WIE nic o CIĄŻY żony, Kasi Warnke

Kasia Warnke w ciąży

Sama Kasia i jej partner na Instagramie w komentarzach odpowiadali internautom, że o niczym nie wiedzą i są to bzdury. Nagle wieczorem na profilu aktorki pojawiło się zdjęcie z linkiem do jej pierwszego w życiu coveru Maanam „CHCĘ CI POWIEDZIEĆ COŚ”.

To już!  Urodziło się… Mój nowy projekt – muzyczny😉 Dziś startuje duet LUPUS AND THE GIRL ❗️❗️❗️ Możecie wysłuchać naszego pierwszego kawałka, którym jest cover (link w bio!) Manaam’u „CHCĘ CI POWIEDZIEĆ COŚ” #cover #music#newbegginings #lupusandthegirl#housemusic #electronicdancemusic#💋

– napisała Warnke.

Jej nazwisko wczoraj było najczęściej wpisywaną w Ggoogle frazą. Jeśli Warnke specjalnie wymyśliła ciąże we współpracy z tabloidem, to nie da się ukryć, że był to dobry ruch.

Kasia Warnke NIE JEST W CIĄŻY? To bzdury – pisze aktorka na swoim Instagramie

A co na to Internauci? W komentarzach oczywiście burza – jedni się zachwycają, drudzy są zawiedzeni.

Czekam na kolejne dzieci 😃 to jest genialnie piękne 😍🔝🔝🔝😍

Okropne.. Aktorką jesteś świetną, ale śpiewać to ty nie umiesz.. Głosu, gluchu nie masz.. Ale jak ktoś się staje celebrytą, nagle staje się super utalentowany.. Śpiewa, tańczy, skacze, projektuje, I wiele innych nagle „odkrytych” talentów. I odpowiedz, ZAWSZE ta sama ZAZDROŚĆ.. NIE ma czego zazdrościć, bo ani talentu do śpiewania, ani głosu, ani słuchu nie masz….

No niestety, czy nikt nie słyszy ,że to jest straszne?Wzięła się nasza Kasia za bary z legendą.Nie ta tonacja,brak słuchu muzycznego.Nie i jeszcze raz nie.(wszystkie psychofanki czekam na atak)

@kasiawarnkesuper kawałek 💣 Gratuluję 💙 Jeszcze tylko teledysk 🙏

Chcę Ci powiedzieć Kasiu, że fajna nuta! Odsłuchane, zalajkowane i skomentowane! Czekam na więcej! By the Way właśnie skończyłem oglądać Chyłkę, Ty i Magda Cielecka zajefajnie odegrałyście swoje role 😉

wspaniałe to „dziecko”! gratulacje!

scena z: Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
scena z: Katarzyna Warnke, SK:, , fot. Baranowski/AKPA
scena z: Katarzyna Warnke, SK:, , fot. Podlewski/AKPA