Jeszcze nie tak dawno było o niej wyjątkowo głośno. „Katarzyna Cerekwicka” (34 l.) powtarzano tak często jak Doda, czy Edyta Górniak. Ostatnio zniknęła z salonów, trudniej też spotkać ją na festiwalach. Możliwe, że o Katarzynie Cerekwickiej niebawem znowu zrobi się szumnie. Artystka zdecydowała się wziąć udział w programie Twoja twarz brzmi znajomo. Już przekonuje, że da profesjonalne show.

Kasia ukończyła szkołę muzyczną w Koszalinie i Akademię Muzyczną w Katowicach na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. W swoim życiu ma poza tym dwuletni epizod w Zespole Szkół Samochodowych w Koszalinie. Dziennikarze chętnie wyciągają ten wątek, pisząc, że artystka jest z zawodu mechanikiem samochodowym. Gwiazda zdecydowała się właśnie powiedzieć „stop” nieprawdziwym informacjom:

Chciałabym sprostować coś, co powtarza się w wielu wywiadach.Nie jestem z zawodu MECHANIKIEM SAMOCHODOWYM i nie uczęszczałam do Technikum Samochodowego lecz do Liceum Samochodowego, w którym spędziłam zaledwie dwa lata.
Pisanie i mówienie o mnie, że jestem z ZAWODU MECHANIKIEM SAMOCHODOWYM, jest grubo przesadzone.Z zawodu jestem MUZYKIEM/WOKALISTKĄ/MAGISTREM SZTUKI.
– napisała gwiazda na FB.

Czekamy na start programu.

Katarzyna Cerekwicka nieźle się wkurzyła

Katarzyna Cerekwicka nieźle się wkurzyła

Katarzyna Cerekwicka nieźle się wkurzyła

Katarzyna Cerekwicka nieźle się wkurzyła