Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski na początku października 2022 roku ostatecznie potwierdzili krążące już od miesięcy plotki o ich związku. Jakiś czas później zadebiutowali razem na czerwonym dywanie podczas uroczystej gali z okazji 70-lecia TVP.

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski remontują dom. Tak będzie wyglądać ich łazienka!

Katarzyna Cichopek ładuje baterie na wakacjach

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski nie tylko spędzają wolny czas razem, ale i razem pracują w „Pytaniu na śniadanie”. Po intensywnych nagraniach w studiu w końcu mają wolne. Prezenterka wyjechała z dziećmi wypoczywać nad Może Śródziemnomorskie, ale jeszcze nie zdradziła, gdzie dokładnie przebywa.

Katarzyna Cichopek potwierdza związek z Kurzajewskim!

Za to chętnie publikuje zdjęcia i nagrania z wakacji na swoim Instagramie. Widzimy, że aktywnie spędza czas z dziećmi, bo dzisiaj wybrali się na nurkowanie.

Dzisiaj miałam niesamowitą przygodę z rodzinnym nurkowaniem! To był mój pierwszy raz w morzu Śródziemnym i nie mogłam się doczekać, aby odkryć jego podwodne piękno. Przez chwilę poczułam się jak w innym świecie, otoczona pięknymi roślinami i tętniącym życiem podwodnym. Nurkowanie zwłaszcza z synem, dla którego odważyłam się to zrobić, było jeszcze bardziej wyjątkowe, ponieważ mogliśmy dzielić się naszymi emocjami i odkryciami. To był naprawdę niezapomniany dzień – pisze gwiazda TVP.

Cichopek także nie wstydzi się pozować w jednoczęściowym stroju kąpielowym. Dziś pokazała się w drugim stroju, tym razem zielony z paskiem w talii, który pięknie podkreślił jej sylwetkę.

Kasia Cichopek u boku tajemniczego przystojniaka! Kurzajewski będzie zazdrosny?

Na razie nie widzimy Maćka Kurzajewskiego na relacji Kasi, więc prawdopodobnie gwiazda postanowiła spędzić trochę czasu tylko z dziećmi.

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, fot. Piętka Mieszko/AKPA

 Katarzyna Cichopek, fot. Podlewski/AKPA

 Katarzyna Cichopek, SK:, , fot. Niemiec/AKPA