Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski na początku października 2022 roku ostatecznie potwierdzili krążące już od miesięcy plotki o ich związku. Jakiś czas później zadebiutowali razem na czerwonym dywanie podczas uroczystej gali z okazji 70-lecia TVP, a w międzyczasie zdążyli się już nawet zaręczyć.

Para jednak na tym nie poprzestaje i planuje wspólną przyszłość pełną parą – jakiś czas temu media obiegła informacja, że Kasia i Maciej szukają dla siebie idealnego nowego domu, ponieważ aktorka nie chciała zamieszkać w poprzednim domu Kurzajewskiego, w którym wcześniej mieszkał z Pauliną Smaszcz.

Ostatecznie jednak zmienili zdanie i zdecydowali się wyremontować dom Kurzajewskiego w Starej Miłosnej, ponieważ przerosły ich aktualne ceny nieruchomości. Para zamieszka razem z mamą Maćka Kurzajewskiego, jego młodszym synem i dziećmi Cichopek:

To są czasy, w których nad wszystkim trzeba się dobrze zastanowić. My doszliśmy do wniosku, że dla nas lepszym rozwiązaniem, bardziej praktyczne dzisiaj będzie to, byśmy dostosowali dom, w którym mieszkam do wspólnych potrzeb naszych, naszych dzieci, także mojej mamy. Ten dom będziemy modernizować – tłumaczył w rozmowie z Pudelkiem.

Tak Maciej Kurzajewski mieszkał z Pauliną Smaszcz, a potem jako singiel pod Warszawą

Katarzyna Cichopek pokazała projekt łazienki w remontowanym domu Maćka Kurzajewskiego

Choć dotychczas Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski niechętnie komentowali jakiekolwiek doniesienia na temat swojego związku i planów na przyszłość, teraz chętnie dzielą się kolejnymi etapami remontu. Na swoim Instagramie Kasia Cichopek zaprezentowała relację ze spotkania z Jonatanem Klimczewskim, który towarzyszy jej w programie wnętrzarskim „Operacja Aranżacja”. Okazuje się, że przyjaciel pomaga aktorce w urządzaniu wnętrz w nowym gniazdku. Cichopek pochwaliła się fanom dwoma projektami łazienki i przyznała, że choć lubi jasne barwy, ze względów praktycznych zdecyduje się na ciemniejsze kolory:

Zawsze byłam zwolennikiem jasnych kolorów w pomieszczeniach, bo one tak wizualnie powiększają pomieszczenia. Ale z drugiej strony patrząc na to, że mam ciemne włosy, ja wiem co tam się będzie działo. Więc nie będę chyba sobie strzelała w kolano i skłonię się bardziej ku tej ciemniejszej. Ja jestem praktyczna, jak już raz zrobię łazienkę, to chodzi mi o to aby ona służyła przez wiele lat.

Maciej Kurzajewski zdradza, gdzie będą mieszkać z Cichopek. Dołączy do nich TEŚCIOWA

Jednocześnie w wywiadzie dla Jastrząb Post, Maciej Kurzajewski przyznał, że starają się tak zaprojektować dom, by ich bliscy czuli się w nim komfortowo:

Najważniejsze jest to, że w finale, to będzie miejsce, w którym każda z osób, które są nam bliskie będą czuć się dobrze – i my i dzieci Kasi i moi synowie. Chociaż mój starszy syn ma swoje miejsce na ziemi ze swoją rodziną, ale jestem przekonany, że odwiedzając nas też będzie czuł się dobrze w tym domu. Będzie miejsce dla mojego młodszego syna, który aktualnie jeszcze przez kilka miesięcy jest w Holandii, ale kiedy wróci, to też będzie zachwycony tym efektem. Rozmawiamy, konsultujemy to z nimi i wspólnie to przeżywamy.

Maciej Kurzajewski publicznie wyznał miłość Kasi Cichopek. Polały się łzy

IG: katarzynacichopek

IG: katarzynacichopek

IG: katarzynacichopek

IG: katarzynacichopek

IG: katarzynacichopek

pasekkozak

Antresola i trzy garderoby. Jak po rozwodzie z Maciejem Kurzajewskim mieszka Paulina Smaszcz?

scena z: Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, SK: Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski w „Pytaniu na śniadanie”, , fot. AKPA

scena z: Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Katarzyna Cichopek, SK:, , fot. Baranowski Michał/AKPA

scena z: Katarzyna Cichopek, SK:, , fot. Gałązka/AKPA