Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel pod koniec lutego ogłosili rozpad swojego małżeństwa. Choć para była ze sobą przez 17 lat i ma dwoje dzieci, uznali, że nie są w stanie dłużej być razem.  Tuż po wydaniu oświadczenia pojawiły się plotki, że prezenterka jest w bliskich relacjach z Maciejem Kurzajewskim. Niektórzy internauci wprost pisali o ich romansie… Nie bez powodu pojawiły się takie plotki, w końcu od 1,5 roku prowadzą razem „Pytanie na śniadanie”, a dziennikarz sam rozwiódł się po 23 latach z Pauliną Smaszcz na początku 2020 r.

„SE” twierdzi, że Kasia Cichopek rozbiła firmę męża. Mamy komentarz jej managerki, widzi TO inaczej!

Katarzyna Cichopek potwierdziła związek z Maćkiem Kurzajewskim

Spekulowany romans Kurzajewskiego i Cichopek był na tyle „hot” tematem, że ktoś pokusił się nawet o nagranie rozmowy tych dwojga. Przysłał je anonimowy nadawca i oprócz mediów, osoba ta ponoć wysłała je także do ich pracodawców.

Katarzyna Cichopek kończy dziś 40 lat! Tak wyglądała, jak wchodziła do show-biznesu

Dziś Katarzyna Cichopek świętowała swoje 40 urodziny w Izraelu. W tym wyjątkowym dniu zdecydowała potwierdzić wszystkie plotki ostatnich miesięcy. Opublikowała wspólne zdjęcie z Maciejem Kurzajewskim na swoim Instagramie, potwierdzając tym samym związek z dziennikarzem:

Najpiękniejszy prezent na 40 urodziny… M I Ł O Ś Ć ❤️ Pozdrawiamy z Izraela – napisała Cichopek. 

Maciej Kurzajewski komentuje plotki o zamieszkaniu z Katarzyną Cichopek!

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski Fot. Piętka Mieszko/AKPA

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski Fot. Piętka Mieszko/AKPA