Katarzyna Skrzynecka (49 l.) w 2009 roku poślubiła Marcina Łopuckiego (45 l.). Para doczekała się córeczki Alikii, która ma 8 lat. Mąż aktorki ma jeszcze córkę Paulinę z poprzedniego związku. Kasia bardzo chętnie ją pokazuje i traktuje jak własne dziecko.

Katarzyna Skrzynecka o NIEPRZYJEMNEJ sytuacji w klinice. „Odradzam antypomoc i arogancję”

Katarzyna Skrzynecka pokazała córkę Paulinę

Katarzyna Skrzynecka razem z rodziną poleciała na wakacje na Kretę. Na Instagramie dzieli się zdjęciami z urlopu. Na najnowszych z nich widzimy piękną kobietę pozującą nad brzegiem morza w długiej sukience z rozcięciem. To właśnie Paulina, 24-letnia córka Marcina Łopuckiego.

Córeczka w moim obiektywie 💙💙💙 Fotografia to moja cicha pasja… Bywa jak malowanie obrazów 😊💙 zwłaszcza z tak śliczną Modelką 😚😚😚 – napisała.

Skrzynecka miała nie lada PROBLEM z odbiorem córki ze szkoły. Jak udało jej się wybrnąć?

  • Wow! Super extra zdjęcie! Przepiękna dziewczyna
  • Piękna podobna do swojego taty.
  • Piękna i zjawiskowa kobieta w urokliwym miejscu 👌👌🙋 – komentują fani.

Fani na widok Skrzyneckiej w BIKINI: Proszę już NIE CHUDNĄĆ!

Marcin Łopucki ma również syna Dawida, który jest bratem bliźniakiem Pauliny. Został tatą w wieku 21 lat, niestety matka dzieci odeszła od niego i założyła nową rodzinę.

Wielu młodych chłopaków pewnie stchórzyłoby w takiej sytuacji. Dzięki pomocy rodziny udało mi się wychować Paulę i Dawida na mądre, uczuciowe i otwarte dzieciaki – powiedział Łopucki w wywiadzie dla magazynu Viva!.