Katarzyna Skrzynecka przekonała się, że łącznie życia prywatnego i zawodowego to momentami nie lada wyzwanie. Okazuje się, że pochłonięci pracą rodzice, nie dogadali się, kto odbierze córkę ze szkoły i zrodziło się małe zamieszanie.

Katarzyna Skrzynecka wybrała najmodniejsze cięcie sezonu – TA fryzura odjęła jej lat

Katarzyna Skrzynecka miała problem z odbiorem córki ze szkoły

Katarzyna Skrzynecka i jej partner, Marcin Łopucki, bardzo długo starali się o dziecko. W jednym z wywiadów dla magazynu „Gala” aktorka wyznała, że kilka razy poroniła. Mimo to nie straciła nadziei, że kiedyś zostanie matką. W wieku 40 lat, w końcu spełniło się jej marzenie i na świat przyszło jej pierwsze dziecko – córka, Alikia Ilia.

Dziewczynka jest jedynaczką, a jak się okazuje, nawet mając jedno dziecko, rodzice muszą się nagimnastykować. Aktorka poinformowała w mediach społecznościowych, że była pewna, że to jej partner odbierze córkę ze szkoły. Marcin Łopucki był za to przekonany, że to matka dziewczynki po nią pojedzie.

Ten moment, gdy dowiadujesz się właśnie, że Twój mąż myślał, że to ty odbierasz dziś dziecko ze szkoły, a ty wiedziałaś, że on. Ale on jest zajęty na drugim końcu miasta i w dodatku pojechał dziś skuterem. A ty właśnie nagrywasz charytatywną bajkę on-line dla dzieci i akurat jesteś sową! Wsiadasz, tak jak jesteś i gnasz, wzbudzając zdziw i rozdziaw sąsiednich kierowców. Życie z mamusią pracującą w zawodzie aktora nigdy nie jest nudne! – napisała.

ZOBACZ TEŻ:

Katarzyna Skrzynecka o NIEPRZYJEMNEJ sytuacji w klinice. „Odradzam antypomoc i arogancję”

Katarzyna Skrzynecka na kwarantannie: Nie tracimy czasu na przesiadywanie w social mediach

Katarzyna Skrzynecka schudła 10 kg, a jak wyglądała KIEDYŚ? Mamy STARE zdjęcia gwiazdy

Katarzyna Skrzynecka, Marcin Łopucki na ściance

Katarzyna Skrzynecka, Marcin Łopucki/fot. AKPA

Katarzyna Skrzynecka, Marcin Łopucki na ściance

Katarzyna Skrzynecka, Marcin Łopucki/fot. AKPA