Kate Hudson po trzeciej ciąży schudła około 11 kg. Pochwaliła się efektami na swoim Instagramie.

Trzy tygodnie po porodzie Kate Hudson jest już na siłowni – przesadza?

Kate Hudson schudła po trzeciej ciąży

Kate Hudson (40 l.) 2 października urodziła córeczkę – Rani Rose Hudson Fujikawe. Jest to dziecko jej i Danny’ego Fujikawy.

Po dwóch tygodniach po urodzeniu dziecka Kate Hudson wróciła do treningów. Regularnie pojawiała się na siłowni i chwaliła się efektami na swoim Instagramie. Wielu Internautów sugerowało , że za wcześnie wróciła do intensywnego sportu.

Po czasie okazało się, że dużą motywacją by powrócić do dawnej sylwetki była rola w filmie oraz… fani, którym dawała motywację:

Moi przyjaciele, chciałam się z wami podzielić! Zostało mi już tylko kilka kilogramów do idealnej wagi! Zrobiłam to bez stresowania się jedzeniem lub trenowania jak szalona, ale byłam zdyscyplinowana. Pozostałam wierna mojej aplikacji @ww. Czuję się szczęśliwa, że moje życie zawodowe jest otoczone przez najbardziej inspirujących ludzi. Dziękuję każdej osobie w społeczności @fabletics i każdej osobie w społeczności @ww. Dziękuję! Aktywny tryb życia uważam za przyjemny, zrozumienie jedzenia to moja pasjaale nie oznacza to, że nie potrzebuję wsparcia. Potrzebuję go jak wszyscy inni, to sprawia, że czuję się bardzo dobrze – napisała na Instagramie.

Kate Hudson od października schudła 11 kilogramów. Regularnie ćwiczy i dba o swoje zdrowie. Stara się jeść z umiarem, nie przesadzając też z węglowodanami.

Kate Hudson z rodziną w Nowym Jorku

Niedawno Kate Hudson była widziana na spacerze z córeczką Rani Rose i partnerem – Dannym. Para wyglądała na zakochanych? Oceńcie sami, zdjęcia dostępne są w naszej galerii: Kate Hudson na spacerze z partnerem i dzieckiem. Po ciąży bardzo SCHUDŁA!

Wyświetl ten post na Instagramie.

Okay my friends, wanted to share! I’m a couple lbs from goal weight! I’ve done it without stressing on food or working out like crazy although I have been disciplined. I’ve taken my time, I’ve stayed true to my @ww app which I am so grateful for our relationship and that they included me in their family because it’s an incredible set up. Easy as pie! And I can eat pie... except it’s anywhere from 9-22 points which is not the best move... I personally go for the 5 point wine or vodka martini for a treat 😳 I digress... What I am posting is a huge gratitude post! I feel lucky that my other work life (when my entrepreneur hat 🎩 is on) is surrounded by the most inspiring people. To every single person in the @fabletics community and every person in the @ww community, you keep me focused and encouraged. I thank you! Yes, active lifestyle I find enjoyable and yes, understanding food is a passion of mine but it doesn’t mean that I don’t need the support like everyone else. Sharing the little parts of my wellness journey with you makes me feel oh so good. I can only hope that what I put out there can make you feel good and bring encouragement in return. Love, Kate 🙏 PS I ain’t done yet! 😜 #NoFilter #AndILoveAFilter 😉

Post udostępniony przez Kate Hudson (@katehudson)