OMG! Zdesperowana Kate Middleton chwali się zdjęciem z dzieciństwa
Od czasu słynnego wywiadu Meghan Markle i po prostu Harry’ego przeprowadzonego przez Oprah Winfrey całkowicie zmieniła się retoryka na profilu księżnej i księcia Cambridge. Osoby opiekujące się kontem pary unikają tytułów królewskich i skupiają się na prezentacji “ludzkiej” twarzy Catherine i Williama.
Kate Middleton – dzień matki
Z okazji Dnia Matki, który w tym roku w Anglii obchodzono 14 marca, na oficjalnym profilu Pałacu Kensington opublikowano zdjęcia laurek wykonanych przez George’a, Charlotte i Louisa ku pamięci tragicznie zmarłej księżnej Diany.
Następnie księżna Cambridge pojawiła się w tłumie, by uczcić pamięć zamordowanej 33-letniej Sarah Everard. Żona księcia Williama nie zakryła twarzy maseczką i zdecydowała się na wizytę w parku, gdzie zaginęła kobieta, pomimo zakazu zgromadzeń.
Dzieci Kate Middleton napisały LISTY do zmarłej lady Di. Wzruszający gest
Wieczorem na profilu pary pojawiło się zdjęcie tortu, które dzieci Kate i Williama miały przygotować dla mamy z okazji ich święta. Do fotografii ciastka dołączono także archiwalne ujęcie przedstawiające Kate Middleton w towarzystwie ciężarnej mamy.
Świętujemy dziś dwie wyjątkowe mamy. Tort zrobiony przez George’a, Charlotte i Louisa.
Jaką matką jest Kate Middleton? Określiła siebie JEDYNYM słowem
Piękny gest czy zagranie pod publiczkę?



Jedyna desperatka to Meghan „chcę prywatności, więc idę do tv udzielać wywiadu jak mój tatuś” Markle.
Autorze, wczoraj był w UK Dzień Matki, to dlatego to zdjęcie… Trzeba się było zorientować w temacie, to byś się nie ośmieszył…
ja tam nie widzę żadnej desperacji tylko piękne gesty z okazji dnia mamy.
W UK nie ma obowiązku noszenia maseczek i nie bylo. Artykuł jest napisany przez osobę, która nawet nie sprawdza faktów. A ludzie komentują bo sami nie wiedzą nic o restrykcjach w innych krajach.
kozaczek osiągnął dno
Nie desparacko, tylko wUK był Dzień Matki wczoraj, więc dodała zdjęcie a mamà. Redaktorzy powinni siè wyedukować.
Roszczeniowa Megan nigdy nie zrozumie,że w każdym zbiorowisku ludzkim istnieje hierarchia.Czy mamy oburzać sie na papieża o to,że nie każdy może bez uzgodnienia spotkać sie z nim na audiencji??Czy można żądać od szefa w pracy,dyrektora szkoły bezpośredniego interesowania sie naszymi problemami??Przecież od tego sa odpowiednie osoby czy działy,które w pierwszej kolejności gromadzą wszystkie dane.Nie nauczona szanowania tradycji Megan uważa,że w obecnych czasach KAŻDY a przede wszystkim ONA może oczekiwać,że będą spełniać jej żądania.Ona nie musi spełniać oczekiwań rodziny królewskiej ale oni MUSZA.
Ja jestem jednak team Kate. Co by nie powiedzieć to jest w porządku. Teraz tym bardziej się przekonałam.
W tej rodzinie jest tylko jedna desperatka. Ta co zarabiała czterema literami na jachtach.
Kretyński tytuł . Desperacki ty był wywiad Państwa księstwa Sassex. Desperacko chcieli zarobić. Zaś zdjęcia Kate tojak zawsze pokazywanie ludzkiej twarzy monarchii. Odbywało się odkąd pamiętam.