Księżniczka Kate jest bez wątpienia piękną kobietą. Każda kreacja wygląda na niej elegancko i z wdziękiem. Trzeba przyznać także, że starzeje się z godnością, bo wciąż wygląda młodo, mimo 42 lat. Co jakiś czas pojawiają się spekulacje, że Kate „odmładza” się dobrodziejstwami medycyny estetycznej, czy operacjami plastycznymi. Przede wszystkim zarzucono jej stosowanie botoksu.

Są najnowsze wieści związane ze stanem zdrowia księżnej Kate, „optymistyczny nastrój”

Co poprawiała sobie księżna Kate?

Zapytaliśmy lekarkę dermatologii i wenerologii Agatę Szcześniak specjalizującą się także w medycynie estetycznej, jaka jest prawda, czy ingerowała księżna w swój wygląd twarzy?

Lekarka Agata Szcześniak jest niemal pewna, że Kate Middleton korzystała z wielu zabiegów medycyny estetycznej:

Na podstawie mojej wiedzy medycznej oraz dostępnych informacji, uważam, że księżna Kate mogła skorzystać z szeregu zabiegów medycyny estetycznej, mających na celu zachowanie młodzieńczego wyglądu. Brak wyraźnych zmarszczek mimicznych wokół oczu i na czole może sugerować delikatne stosowanie toksyny botulinowej. Ta metoda minimalizuje zmarszczki, pozostawiając przy tym naturalną ekspresję twarzy – tłumaczy dermatolog Agata Szcześniak.

To niesamowite, co król Karol III zrobił dla Kate Middleton!

Dodaje, że zauważa lekkie zwiększenie objętości ust, co może wskazywać na zastosowanie wypełniacza na bazie kwasu hialuronowego. A także zadbała o wygląd policzków:

Zanikanie objętości policzków, które jest naturalnym procesem starzenia, mogło być zniwelowane przez aplikację wypełniacza, co przyczynia się do przywrócenia i podkreślenia objętości twarzy.

Poza tym korzysta z wielu innych zabiegów, jak radiofrekwencja i lasery frakcyjne:Kate mogła korzystać z zaawansowanych technologii takich jak radiofrekwencja i lasery frakcyjne. Radiofrekwencja stymuluje produkcję kolagenu, co prowadzi do odmłodzenia skóry, natomiast laser frakcyjny efektywnie regeneruje skórę, poprawiając jej teksturę”. 

Nie można pominąć także znaczenia zdrowego stylu życia, w tym zbilansowanej diety śródziemnomorskiej, bogatej w antyoksydanty i zdrowe tłuszcze, oraz regularnych treningów fizycznych, które są niezbędne dla zachowania dobrej kondycji skóry i ogólnej witalności – podkreśla.

Kate Middleton i książę William mają kolejny powód do stresu. „To nie jest dobry moment”

Podsumowując przyznaje, że połączenie tych metod medycznych i zdrowego trybu życia może efektywnie przyczyniać się do zachowania naturalnej urody i młodzieńczego wyglądu, co jest szczególnie istotne dla osoby tak często obserwowanej w mediach jak księżna Kate.

Najnowsze zdjęcia księżna Kate z 2024 roku Fot. Forum

Księżna Kate

Kate Middleton w 2019 roku Fot. Whatling / MEGA

Kate Middleton w 2011 roku Fot. Forum

Katy Middleton na studiach Fot. Forum