37-letnia Kate Middleton w ostatnich miesiącach schudła. Zawsze szczupła i wysportowana teraz wygląda na wręcz wychudzoną. Co się dzieje z żoną księcia Williama?

Kate Middleton schudła

Książę Louis to niezły GAGATEK! Kate Middleton zdradziła, co się dzieje w ich domu

Księżna mierzy 1,75 cm wzrostu, jest więc wysoka. Przy swoim wzroście Kate waży zaledwie 51 kg. To naprawdę mało – a mamy wrażenie, że ostatnio z tej wagi jeszcze coś ubyło.

Kate zawsze prowadziła zdrowy tryb życia, od czasów studenckich uwielbiała sport. Middleton świetnie jeździ na nartach (podobno nawet lepiej, niż książę William). Poza tym Kate uwielbia jogę i regularnie ją ćwiczy. Ale to nie koniec – księżna jakiś czas temu zapałała miłością do Pilates. Od tamtej pory ćwiczy z oddaniem.

– Ma obsesję na punkcie ćwiczeń – mówi informator jednego z brytyjskich tabloidów. – Także jej siostra Pippa trenuje regularnie. Mają to we krwi – ich matka, Carole, która jest po 60., również trzyma genialną sylwetkę.

James Middleton, brat księżnej Kate, pokazał swoją DZIEWCZYNĘ (Instagram)

Niektórzy zastanawiają się jednak, czy Kate nie przesadza nieco z tym dbaniem o figurę. Na najnowszych zdjęciach wygląda, jakby nie miała już biustu i bioder! A może Kate jest po prostu zabiegana i nie ma czasu na królewskie śniadania?

Williamie, czas porozpieszczać żonę 🙂

Czytajcie też:

Kate Middleton w kostiumie baby blue na Wielkanoc 2014 i 2019

Kylie Jenner bardzo SCHUDŁA. Pokazała brzuch

Co się dzieje z Niną Dobrev? Nagle schudła i bardzo się postarzała!

Britain’s Catherine, Duchess of Cambridge visits Bletchley Park to view a D-Day Exhibition in Milton Keynes, Britain May 14, 2019. Heathcliff O’Malley/Pool via REUTERS

Catherine, Duchess of Cambridge, arrives to launch the King’s Cup Regatta in London, Britain May 7, 2019. Ben Stansall/Pool via Reuters