Kate Moss (49 l.) to jedna z najsłynniejszych modelek na świecie. Jej nazwisko jest synonimem lat 90., a ona sama od dekad jest ikoną mody… słynną imprezowiczką i bizneswomen. Kate Moss znana jest również z tego, że jest uzależniona od palenia papierosów, które podobno… ogranicza, „Nadal okazjonalnie palę”, powiedziała w rozmowie z The Sunday Times.

Fani w szoku. Kate Moss bez makijażu jest nie do poznania

Słyszałam, że kiedy rzucisz palenie, naprawdę możesz to zobaczyć [na swojej skórze]. Ale nie przestałam… jeszcze…

Po dekadach mocnych imprez Kate Moss przyznała także w wywiadzie, że „wypiera” fakt, że zbliżają się jej 50. urodziny. Modelka kończy kolejną dekadę życia już 16. stycznia 2024, „Nie, nie skończę 50 lat […] NIE. Nie myślę o tym. Nie czuję się na 50.”

Kate Moss kończy 50. lat

Kate Moss pozostawiła również „bez komentarza”, pytanie na temat operacji plastycznych czy innych zabiegów upiększających typu botoks czy wypełniacze. A co powiedziała o imprezowaniu koło 50-ki?

Siostra Kate Moss znika z Twittera po szokującej wypowiedzi

Kate Moss wyznała, że wciąż odczuwa FOMO, gdy wychodzi z imprezy za wcześnie. Ma obawę, że coś fajnego ją ominie, „Czasami odczuwam Fomo [strach, że coś przegapię] i mówię: „Och, szkoda, że nie poszłam na to ani nie spędzałam czasu ze wszystkimi”.

Kończę imprezę wcześnie, wychodzę o północy – to jest mój limit. Widziałam wszystkich, wszyscy mówili rozsądnie. Po tym [czasie] ludzie zaczynają się powtarzać. Więc wtedy idę do domu.